Misafir
6,0412
5,329
226,83
ÜYE GİRİŞİ

Küçük otobüste büyük hayaller

Manisaspor U17 ve U19 takımları, geçtiğimiz hafta sonunda Denizlispor deplasmanına sıkış tıkış 35 kişiyle giderken, otel+yemek parasını U17 antrenörü Mustafa Özövgü’nün karşıladığı öğrenildi.

 

Küçük otobüste

büyük hayaller

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Tarihinin en zor dönemlerini yaşayan Grandmedical Manisaspor’da altyapı da oldukça perişan vaziyette. Elit Akademi Ligi’nde mücadele eden U17 ve U19 takımları, geçtiğimiz hafta sonunda konuk oldukları Denizlispor deplasmanına sıkış tıkış 35 kişiyle gittiler. 29 kişilik küçük otobüste 35 kişi ile deplasman yolculuğuna çıkan Siyah-Beyazlılar’ın, otel+yemek masraflarını U17 Takımı antrenörü Mustafa Özövgü’nün karşıladığı kaydedildi.

İKİ AYDIR TESİSE ULAŞIM MASRAFINI CEPLERİNDEN KARŞILIYORLAR

Altyapı antrenörleri, uzun süredir maaşlarını alamazken, genç futbolcular da tesislere kendi imkanları ile gidip geliyorlar. Kulübün içinde bulunduğu ekonomik kriz nedeniyle servislerin iptal edildiği öğrenildi. Antrenörler, futbolcular ve veliler, bu tip sorunların artık çözülmesini umut ediyorlar.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim