Misafir
5,9653
5,2752
224,71
ÜYE GİRİŞİ

Sahne gençlerin!..

Grandmedical Manisaspor, cumartesi günkü Ümraniyespor deplasmanına genç oyunculardan kurulu 15 kişilik kadrosuyla çıkacak.

 

SAHNE GENÇLERİN

 

U21 görünümlü Tarzan

zor deplasmanda!

 

MUSTAFA TATLI

Spor Toto 1. Lig’de kümede kalma yarışına havlu atan ve artık önümüzdeki senenin planlarını yapmaya başlayan Grandmedical Manisaspor, ligin 27’inci haftasında zirve adayı Ümraniyespor ile deplasmanda karşı karşıya geliyor. Perşembeyi cumaya bağlayan gece 03:00 sularında İstanbul’a karayolu ile hareket edip sabah saatlerinde bu kente varan Siyah-Beyazlılar, genç oyunculardan kurulu 15 kişilik kadrosuyla puan veya puanlar almaya çalışacak.

9 EKSİKLE MÜCADELE EDECEKLER

Manisaspor’da Ümit Yasin Arslan ve Slavko Perovic sarı kart cezalısı. Ayrılmayı planlayan Bakaki, Hikmet Balioğlu, Nikola Mikic, Abdülkadir Korkut, Timur Karagülmez ve Uğur Pamuk ise kadroda yer almadı. Tedavisi süren Mehmet Enes Sığırcı da kadroda yer almazken, kafilede yabancılardan bir tek Billal Sebaihi yer aldı. Siyah-Beyazlılar, Teknik Direktör Taner Taşkın’ın istifasının ardından göreve gelen U21 Takımı Teknik Sorumlusu Aytekin Viduşlu önderliğinde sahaya çıkacak. Saat 15:30’da Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı’nda oynanacak maçı Özgüç Türkalp yönetecek. Mücadele, BeINsports’tan naklen yayınlanacak.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim