Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Muhasebeciler günlerini kutladı

​​​​​​​Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası sebebiyle ilk olarak üyeleri için kahvaltı programı düzenledi, ardından Cumhuriyet Meydanı’ndaki Milli Egemenlik Anıtı’nın önünde çelenk sunma töreni yapıldı.

Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası sebebiyle ilk olarak üyeleri için kahvaltı programı düzenledi, ardından Cumhuriyet Meydanı’ndaki Milli Egemenlik Anıtı’nın önünde çelenk sunma töreni yapıldı.

MUZAFFER KİRT

1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası sebebiyle Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, ilk olarak oda üyelerine Giritligil Otel’de sabah kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, SGK Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt’ta katıldı. Kahvaltının ardından kutlama programı çerçevesinde Şehzadeler İlçesi Cumhuriyet Meydanı’ndaki Milli Egemenlik Anıtı’nın önünde çelenk sunma töreni düzenlendi.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İsmet Taner, Milli Egemenlik Anıtı’na çelen sunduktan sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Oda Başkanı Taner, ülke genelindeki 109 bin aşan serbest muhasebeci ve mali müşavirlerin ülke ekonomisi ve işletmelerine önemli katkılarının olduğunu belirterek, yaşadıkları yetki ve sorumluluk sorunlarının bir yapıya kavuşturulması gerektiğinin altını çizdi. Konuşmasında ülkenin birlik ve bütünlüğüne de değinen Oda Başkanı Taner, “Ülkemizin yaşadığı her sıkıntı ve sorun bizlerinde sorunu ve sıkıntısıdır. Mali müşavirler barıştan, demokrasiden, adaletten yanadır. Toplumsal barışı, demokrasiyi, adaleti yok etmek isteyen terörün dimdik karşısındadır. Ülkemizin yaşadığı bu sıkıntılı ve zor dönemde birlik, beraberlik ve bütünlüğümüzden asla taviz vermememiz gerekir. Bu nedenle de toplumun tüm kesimlerinin birlik içinde olması lazım. Ülkemizin güvenliği için tehdit oluşturan, terör oluşumlarına karşı başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nın başarıyla sonlanması, bölgeye ve ülkemize barış ve huzur getirmesi en büyük temennimizdir. Bu nedenle Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan tüm Mehmetçiğimizin sonuna kadar yanındayız’’ diye konuştu. Konuşmanın ardından serbest muhasebeci ve mali müşavirler haftanın anısına anıtın önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim