Misafir
6,3862
5,6624
238,99
ÜYE GİRİŞİ

‘Eski Garaj Yeni Proje’ye kazma vurulmadı!

​​​​​​​ Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin en yüksek yatırım tutarlı ‘Eski Garaj Yeni Proje’sinin ihalesini alan Peker İnşaat firması, imzaladığı sözleşmenin ardından 4 ay geçmesine rağmen hala bölgede inşaata başlamadı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin en yüksek yatırım tutarlı ‘Eski Garaj Yeni Proje’sinin ihalesini alan Peker İnşaat firması, imzaladığı sözleşmenin ardından 4 ay geçmesine rağmen hala bölgede inşaata başlamadı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından eski garaj olarak bilinen alana yapılacak olan, içerisinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, Kent Müzesi, bin tezgahlık pazaryeri, bin 500 kişilik salon, sinema salonu, kütüphane, kültür merkezi ve gençlik merkezini barındıran 'Eski Garaj Yeni Proje'nin ihalesi 22 Eylül 2017 tarihinde yapılmış, ihale 319 milyon TL’ye Peker İnşaat firmasına verilmişti. Projenin sözleşmesi ise yüklenici firma ile Büyükşehir Belediyesi arasında 27 Ekim 2017 tarihinde  imzalanmıştı. Türkiye’nin en ünlü mimarlarından birine çizdirilen, geniş katılımlı toplantılar ile tanıtılan, Manisa’nın çehresini değiştirecek, Manisa’daki sosyal yaşantıyı geliştirecek dev yatırım olarak anlatılan projeye, aylar geçmesine rağmen başlanılamaması Manisalılar tarafından merak ediliyor.

 

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim