Misafir
6,5181
5,7674
245,88
ÜYE GİRİŞİ

İki bakan bugün Manisa’da

MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, bugün okul ziyaretleri için Manisa'ya geliyor.

MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, bugün okul ziyaretleri için Manisa'ya geliyor.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, bugün Manisa'da bir dizi okul ziyaretlerinde bulunacak. Ziyaretlerde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da iki bakana eşlik etmesi bekleniyor. Saat 10.00'da Ankara'dan Manisa'ya özel uçak ile hareket edecek olan iki bakan, saat 11.00'de Akhisar ilçesinde askeri havalanına inecek. İki bakan daha sonra saat 11.30'da, Yunusemre ilçesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yaptırılan Manisa Bülent Koşmaz Fen Lisesi'ne ziyarette bulunacak. Ardından Soma ilçesine hareket ederek, önce saat 13.30'da 301 Madenci Şehidi için yaptırılan Maden Şehitliğini, daha sonra ise ilçede Türk-İş tarafından yaptırılan şehit madenciler anısına yaptırılan Türk-İş Madenciler İlkokulundaki öğrencileri ziyaret edecek. Olan bakanlar, Soma'daki ziyaretinden sonra saat 16.00'da İzmir Şakran Grand Demiryol İş Şakran Tesisleri'nde inceleme yapacak. Tesis inlemelerinin ardından, Balıkesir TES-İŞ Akçay Tesisleri'ndeki incelemede bulunacak olan bakanlar, akşam yemeğinin ardından havayoluyla Ankara'ya hareket edecek. HABER MERKEZİ 
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim