Misafir
6,3862
5,6624
238,99
ÜYE GİRİŞİ

İstanbul'u fethedelim!..

MANİSASPOR, YENİ YÖNETİMİYLE İLK MAÇINA ÇARŞAMBA AKŞAMI İSTANBULSPOR DEPLASMANINDA ÇIKIYOR

 

VİRA BİSMİLLAH

 

Beyaz sayfaya

galibiyetle başlayalım

 

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, hafta içi mesaisinde çarşamba günü ligin flaş ekiplerinden İstanbulspor’un konuğu oluyor. Siyah-Beyazlılar’da sarı kart cezalısı Billal Sebaihi, tedavileri devam eden Hikmet Balioğlu, Timur Karagülmez, Mehmet Enes Sığırcı ve Furkan Parsak bu zorlu maçta görev alamayacak. Maça havayolu ile giden Manisaspor, rakibini yenerek yeni yönetimine üç puan hediye etmek istiyor.

İSTANBULSPOR İLE 15’İNCİ RANDEVU

14 puanla 17’inci sıradaki Manisaspor ile 35 puanla 5’inci sıradaki İstanbulspor, bugüne dek 14 kez kozlarını paylaştı. Bu maçlarda Manisaspor’un 6 galibiyeti bulunurken, Sarı-Siyahlılar’ın ise 5 galibiyeti bulunuyor. Taraflar, 3 maçtan ise beraberlikle ayrıldı. İstanbulspor’un evinde oynanan maçlarda ise galibiyetlerde 2-2’lik eşitlik var. 3 maç ise eşitlikle noktalandı. Ligde 3 maçtır kaybeden, deplasmanda ise 5 maçtır kazanamayan Tarzan, kötü gidişine son vermeyi planlıyor. Saat 19:00’da Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak mücadeleyi Kocaeli bölgesi hakemi Alper Çetin yönetecek. Mücadele, BeINsport ekranlarından naklen yayınlanacak.

YÖNETİM BAŞARILAR DİLEDİ

Manisaspor'da geçtiğimiz pazar günü yapılan olağanüstü kongrede başkanlığa seçilen Gökay Budak ve yönetimi, Tarık Almış Spor Tesisleri'nde yapılan son antrenmanda futbolcularla bir araya geldi.
Başkan Gökay Budak, 2. Başkan Şener Özten, As Başkan Basın Sözcüsü Engin Uzun, yöneticiler Süleyman Akmangal, Cumhur Köseoğlu, Mustafa Murat Ünlü, Gökhan İzmirlioğlu ve Serkan Özşen, gerçekleştirilen antrenmanda teknik direktör Taner Taşkın, teknik heyet ve futbolcuları ziyaret etti. Futbolcular ile tanışan yönetim kurulu, mücadelelerinden dolayı oyuncuları tebrik ederek, İstanbulspor maçında başarılar dilediler.
 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim