Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Başkanlık Budak'a, Borçlar Mergen'e

BAŞKANLIK BUDAK’A BORÇLAR MERGEN’E!

Manisaspor kongresinde denetleme kurulu, “Manisaspor’un borcu bilinmiyor” raporunu açıklayınca, ortalık toz duman oldu. Taraftarlar istedi, Abdullah Mergen ve yönetimi oy çokluğu ile ibra edilmedi. Yapılan kongrede Gökay Budak, Manisaspor’un yeni başkanı seçildi.

DENETLEME KURULU: “MUHASEBE İLKELERİNE UYULMADI”

Faaliyet raporu okunurken, Taraftar grubu Tarzanlar ile başkan Mergen ve divan kurulu başkanı İsmail Aydın arasında zaman zaman sert tartışmalar yaşandı. Denetle kurulu raporunda, “Muhasebe ilkelerine uyulmadan hesapların karışık şekilde işlendiği, tespit edilen mali belgeler çerçevesinde net ve sağlıklı rakamlar olmadığı anlaşılmaktadır” raporu verilince, birçok delege, Tarzanlar’ın etkisi sonrası, kararını ibra etmemekten yana kullandı. Böylelikle Mergen ve yönetimi, 1.5 yıllık süreçteki mali konularla ilgili hesap vermiş olacak.

MERGEN “BEN ÇÖZEMEDİM”

Kararın ardından söz hakkı alan Abdullah Mergen, “İbralar önemli bir şey değil. Ben zaten geldiğim günden beri mahkemelerdeyim. Bütün evraklarımız da mahkemelerde. Hesaplar kayıt altında. Karışık bir muhasebe sistemi var. Ben çözemedim” dedi. Bunun üzerine taraftarlar, “Bize rakam söyle? Borç ne kadar?” diye ısrar edince, Mergen, borcun 44-45 milyon TL civarı olduğunu söyledi. Kongrede yarışan iki başkan adayı Gökay Budak ve Yunus Emre Şahin’in de ibra oylamasına red oyu vermesi dikkat çekti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim