Misafir
6,051
5,3258
213,62
ÜYE GİRİŞİ

MANİSA KOŞAMIYOR!..

Manisalıların her gün yürümek-koşmak için yıllardır uğrak yeri haline gelen CBÜ Sahası’nın halka kapatılması tepkilere neden oluyor.

 

MANİSA KOŞAMIYOR!..

 

YÜRÜMEK-KOŞMAK YASAK!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin, Atletizm Sahası’nı eğitim ve öğretim yoğunluğu nedeniyle halka kapatması, yoğun tepkileri beraberinde getiriyor. Hemen hemen her sabah, yüzlerce Manisalının yürümek ve koşmak için uğrak mekanı haline gelen tesisin, uzun süredir kullanıma kapatılması, Manisa’daki tesis yetersizliğini bir kez daha gün yüzüne çıkarmış oldu.

MANİSA’NIN EN ÖNEMLİ SPOR SORUNLARINDAN BİRİ

Sporların anası olarak görülen atletizm ile ilgili uzun yıllardan bu yana yaşanan tesis sorunu, Manisa’nın kanayan yarası haline gelirken, vatandaşlar, spor yapabilecekleri bir alan bulamıyor. Manisa’daki sporcuların yanı sıra antrenörler ve beden eğitimi öğretmenleri de durumdan rahatsız. Söz konusu tesisin giriş kapısına, “M.C.B.Ü Spor Bilimleri Fakültesi Eğitim Alanıdır. İzinsiz Girilemez” tabelasının asılması, büyük şaşkınlığa neden oldu. Manisalılar, Celal Bayar Üniversitesi Sahası’nın kapatılmasının ardından rotasını Laleli Koşu Parkı’na çevirirken, buradaki yoğunluk da beklentileri karşılayamıyor. Vatandaşlar, yetkililerden bu soruna bir an önce çözüm üretmelerini bekliyorlar.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim