Misafir
5,9666
5,2808
224,55
ÜYE GİRİŞİ

Keleşoğlu’ndan Manisaspor’a destek sözü

Yaptığı yardımlarla Türkiye’nin gündemine düşen Kulalı hayırsever işadamı Hakkı Keleşoğlu, zor günler geçiren Grandmedical Manisaspor’a bağış yapma kararı aldı.

 

BAĞIŞ KRALI

TARZAN’A

PARA YAĞDIRACAK!

 

Keleşoğlu’ndan

Manisaspor’a

destek sözü

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF1. Lig’de maddi sıkıntılarla boğuşan ve tarihinin en zor günlerini geçiren Grandmedical Manisaspor’un imdadına hayırsever işadamı Hakkı Keleşoğlu yetişiyor. Kulalı işadamı, Siyah-Beyazlılar’a yardım yapma kararı aldı.

“MEMLEKET TAKIMIM”

Yardım yapmakta sınır tanımayan Keleşoğlu, memleket takımının içinde bulunduğu vaziyete çok üzüldüğünü kaydederek, 18 Şubat’ta yapılacak olağanüstü kongrede göreve hangi yönetim gelirse gelsin, maddi destek vereceğini bildirdi. Keleşoğlu, yaptığı açıklamada, “Daha önce birçok yere yardım yaparken, spor kulüplerine de yardımlarda bulunmuştuk. Bunların arasında Altay, Altay ampute, Karşıyaka ve Aydınspor takımları da var. Manisaspor benim memleketimin takımı. Yaşanan süreci üzüntüyle takip ediyorum. 18 Şubat’taki kongreden sonra göreve gelecek yönetime destek vereceğim. Manisaspor’un bulunduğu konumdan bir an önce kurtulması adına üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim