Misafir
6,0706
5,3716
214,29
ÜYE GİRİŞİ

TEMA’nın daha çok gönüllüye ihtiyacı var

TEMA Vakfı Manisa Şehzadeler İlçe Sorumlusu olarak bir süre önce göreve başlayan Orman Mühendisi Davut Eserli, doğa çevre konusunda kentimize en üst düzeyde katkı sağlamak için daha çok gönüllüye ihtiyaç duyduklarını söyledi.

TEMA Vakfı Manisa Şehzadeler İlçe Sorumlusu olarak bir süre önce göreve başlayan Orman Mühendisi Davut Eserli, doğa çevre konusunda kentimize en üst düzeyde katkı sağlamak için daha çok gönüllüye ihtiyaç duyduklarını söyledi.

TUNAY AKTAŞ

TEMA Vakfı Manisa Şehzadeler İlçe Sorumlusu Orman Mühendisi Davut Eserli göreve başladı. Başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları korumak için çalışan TEMA Vakfı’nı temsil etmenin büyük bir sorumluluk olduğunu belirten Davut Eserli, “Bugün ülke genelinde var olan yaklaşık 700 bin gönüllüsü, TEMA Vakfı’nın her zaman en büyük gücü olmuştur. Şehzadeler’in doğal varlıklarını ve sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA ve Genç TEMA gruplarını oluşturarak ilçemizdeki gönüllü sayımızı artırıp, ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Herkesi TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz” dedi.

DOĞAL VARLIKLARI KORUMAK İÇİN ÇALIŞACAKLAR

TEMA Vakfı Manisa Şehzadeler İlçe Sorumluluğu ekibi, toprağı bereketli, havası temiz, dereleri çağlayan; yaşanabilir bir gelecek için çalışmalar gerçekleştirecek. Bu kapsamda doğal varlıkların korunması için kamuoyunu bilinçlendirme çalışmaları yürütecek; verimli tarım topraklarının, su varlıklarının, mera ve orman alanlarının korunması için çalışacak. Ekolojik okuryazar bireylerin yetişmesi için okullar ve gönüllü öğretmenlerle iş birliği gerçekleştirerek TEMA Vakfı’nın ücretsiz doğa eğitimlerini toplumun tüm kesimlerine yaygınlaştıracak. TEMA Vakfı Şehzadeler İlçe Sorumluluğu ekibi, kamuoyunu bilgilendirme ve bilinçlendirmede en önemli desteği ilçede görev yapan basın mensuplarından alacağına inanıyor. Yapılan tüm faaliyetler düzenli olarak yerel basınla paylaşılacak.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim