Misafir
6,1726
5,4076
224,45
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'un kaybedecek zamanı yok!..

Merakla beklenen Manisaspor kongresi, pazar günü yapılacak. 590 delegeden 3’te 2 çoğunluk sağlanırsa 5 başkan adayının yarışması bekleniyor.

 

MANİSASPOR’UN

KAYBEDECEK

ZAMANI YOK!..

 

Çoğunluk

sağlansın,

bitsin bu çile!

 

MUSTAFA TATLI

Tarihinin en zorlu dönemecinde olan Grandmedical Manisaspor’un, heyecanla beklenen olağanüstü kongresi, pazar günü saat 14:00’te Manisa Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Sosyal Tesisleri'nde yapılacak. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde 18 Şubat Pazar günü aynı yer ve saatte 3’te 2 çoğunluğa bakılmaksızın kongre gerçekleşecek.

590 ÜYE VE 5 ADAY VAR

Manisaspor eski basın sözcüsü Yunus Emre Şahin ve İşadamı Gökay Budak başkan adaylıklarını kameralar önünde açıklarken, mevcut basın sözcüsü Serkan Özşen sosyal medyadan yaptığı yazılı açıklamayla adaylığını açıkladı. Manisaspor eski başkanı Emre Hasgör ile AK Parti eski il başkan yardımcısı İsmail Aydın da gizliden gizliye çalışmalarını sürdürüyorlar. Camiada bu 5 aday, en ciddi adaylar olarak öne çıkarken, 590 üyeden 3’te 2 çoğunluğun (yaklaşık 300 üye) sağlanmasının çok zor ihtimal olduğu ileri sürüldü.

18 ŞUBAT’A SARKMAMALI

Bazı adayların, kongrenin 18 Şubat’a ertelenmesi için kendilerini destekleyen üyeleri, kongreye getirmeyeceği iddia edilirken, bazılarının da çoğunluğu sağlamak için hummalı bir çalışma içerisinde olduğu kaydedildi. Teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar, pazar günkü yapılacak kongrede çoğunluğun sağlanıp, yeni yönetimin bir an evvel göreve başlamasını istiyorlar. Çünkü Manisaspor’un kaybedecek zamanı yok!

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim