Misafir
6,1726
5,4076
224,45
ÜYE GİRİŞİ

SIMPSON'DAN SON UYARI

11 Şubat’ta yapılacak ilk kongrede çoğunluk sağlanıp, yeni yönetimin derhal işe koyulması gerekiyor. Aksi takdirde puan silmeler ve transfer yasakları kapıda. 750 bin euro alacağı olan Kanadalı Simpson, FIFA kanalıyla kulübe son bir yazı daha gönderdi.

 

SIMPSON'DAN SON UYARI

 

KANADALI SIKIŞTIRIYOR!

13 Şubat’a tarih verdi

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Yüklü miktardaki borcunu ödeyemediği için Makukula'dan eksi 6 puan cezası yiyen Grandmedical Manisaspor'un bu kez de başı eski oyuncusu Joshua Simpson ile dertte. 750 bin euroluk alacağı için daha önce kulübe ihtar çeken Kanadalı oyuncunun, FIFA kanalıyla kulübe bir yazı daha göndererek, son kez uyarılarda bulunduğu öğrenildi.

13 ŞUBAT'A GÜN VERDİ

Manisaspor'un kongre sürecini yakından takip eden Simpson, 11 Şubat'ta yapılması planlanan kongreden iki gün sonraya anlaşma tarihi verdi. Makukula'dan eksi 6 puan cezası getiren avukat Alexis Rutman, bilindiği gibi Simpson’ın da avukatı. Rutman’ın 13 Şubat tarihinde yeni görevde olması muhtemel yönetimden somut adım beklediği, aksi takdirde konuyu FIFA Disiplin Kurulu'na taşıyacağı, Manisaspor'a yeni puan silmelerin yanı sıra transfer yasaklarının verilmesi hususunda ısrarcı olacağı kaydedildi.

İLK KONGREDE ÇOĞUNLUK SAĞLANMALI

Yaklaşık 500 civarında delegesi bulunan Manisaspor'un, bu gelişmeyle birlikte ilk kongrede çoğunluğu (3'te 2 çoğunluk) sağlayıp, yeni yönetimini belirlemesi gerekiyor. Aksi halde konu, FIFA Disiplin Kurulu'na taşınırsa, Manisaspor'u çok daha kötü günler bekleyebilir.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim