Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Aslan: “İyi ki Yunusemre’deyim”

Somaspor’u deplasmanda yenen Yunusemre Belediyespor’da teknik direktör Erkan Aslan, Mavi-Beyazlılar’ı tercih etmekle isabetli karar verdiğini söyledi.

 

ERKAN ASLAN:

“İyi ki Yunusemre’deyim”

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Yunusemre Belediyespor, yeni teknik patronu Erkan Aslan’la çıktığı ilk maçta Somaspor’u deplasmanda 2-1 mağlup ederek, lig yarışında oldukça umutlandı. Bazı teklifler almasına rağmen Yunusemre’ye gelmekle doğru bir tercih yaptığını kaydeden Aslan, “Yunusemre Belediyespor’a gelmeden önce Somaspor’dan da teklif almıştım. Ancak Manisalı olduğumuzdan dolayı mantığımızla değil duygularımızla hareket ettik. Burayı tercih ettik. Buradaki kadro kalitesine inandığım için Yunusemre Belediyespor’u tercih ettim. Kulüp yapısı olsun, şartları olsun çok güzel” diye konuştu.

“BİRBİRİMİZE İNANCIMIZ ARTTI”

Yunusemre Belediyespor’da tanıdığı bildiği oyuncular olduğunu ifade eden Aslan, “Burada kendi oyuncularım var. Küçüklüğünden beri tanıdığım oyuncular var. İlk maçımızda Soma’da müthiş galibiyet elde ettik. Somaspor bildiğim bir camia. Orada kazanmak çok zor. Ama Allah’a şükür çocuklar çok iyi oynadı, çok da iyi mücadele ettiler. Futbolcu kardeşlerime bir hafta boyunca ne anlattıysam, hepsi maçta uygulandı. Birbirimize inancımız arttı. Bir şeylerin daha iyi olabileceğine inanıyorum. Burada aile ortamı var” dedi.

“YUKARIYI ZORLAYACAĞIZ”

Soma galibiyetinin hedefler anlamında birçok şeyi değiştirdiğini anlatan Aslan, “İlk hedefimiz kümede kalmak ama yukarıyı da zorlayabildiğimiz kadar zorlayacağız. Somaspor ile aramızda 2 puan kaldı. Lider Çiğli ile aramızda da 7 puan var. Liderle maçımız olduğu için biz bu farkı 4 olarak hesaplıyoruz. Bu hafta lig ikincisi İstanbul Şile’yi ağırlayacağız. 6’da 6 yapmış bir takıma karşı oynayacağız. Soma’daki istek ve arzuyu bu maçta da sürdürürsek sahadan istediğimiz sonuçla ayrılırız” diye konuştu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim