Misafir
6,1726
5,4076
224,45
ÜYE GİRİŞİ

'Emre'lerin kapışması

Grandmedical Manisaspor’da yaklaşan kongre öncesinde iki aday öne çıkıyor.

 

‘EMRE’LERİN KAPIŞMASI

 

Kongre öncesi

sular ısınıyor!

 

MUSTAFA TATLI

Tarihinin en kötü dönemlerini geçiren Grandmedical Manisaspor’u, 11 Şubat Pazar günü yapılacak olağanüstü kongrenin heyecanı sardı. İki aday, yaptıkları çalışmalarla başkanlığa ciddi anlamda talipler.

HASGÖR GİZLİDEN, ŞAHİN AÇIKTAN

Adaylardan Gökay Budak’ın yeterli maddi desteği bulamaması, Rıfat Emin Uygur’un da 31 Ocak öncesinde “400-500 bin TL bulduk” açıklamasının ardından, şehrin ileri gelenlerinden destek sözünü alamaması, bu isimlere geri adım attırdı. Sessizliğini koruyan Manisaspor eski başkanı Emre Hasgör ve ekibi, gizliden gizliye 4 koldan çalışmalarını sürdürürken, eski basın sözcüsü Yunus Emre Şahin de önceki gün düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını resmen açıklamıştı. Kongrede iki adayın yarışma ihtimali yüksek ancak iki ismin, Manisaspor menfaati için ortak bir liste de yapabileceği iddia ediliyor. Mevcut yönetimden Nurullah Aksöz’ün desteğini alan, birçok delegeyi elinde bulunduran Yunus Emre Şahin’in, 4 sponsor ile prensip anlaşmasına vardığı öne sürülüyor.

MERGEN’İN TEK DERDİ İBRA EDİLMEK

Mevcut başkan Abdullah Mergen ise kim gelirse gelsin mali yönden ibra edilerek, kulübü teslim etmenin hesaplarını yapıyor. Mergen’in kendisini ibra edecek adayı destekleyeceği iddia edildi. Öte yandan cumartesi günü Boluspor deplasmanında mücadele edecek olan Manisaspor’un, 23 bin TL’yi bulan deplasman masrafı için şehirden destek beklediği öğrenildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim