Misafir
6,1757
5,4148
224,8
ÜYE GİRİŞİ

Ak Parti’de Katıöz dönemi başladı

AK Parti İl Başkanlığı, Yunusemre İlçe Başkanlığına atanan Fatih Katıöz’ü kamuoyuna tanıttı. Toplantıda, birlik beraberlik mesajı verildi.

AK Parti İl Başkanlığı, Yunusemre İlçe Başkanlığına atanan Fatih Katıöz’ü kamuoyuna tanıttı. Toplantıda, birlik beraberlik mesajı verildi. 
TUNAY AKTAŞ 
AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci’nin istifa etmesinin ardından yapılan temayüller sonucu AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığına atanan Fatih Katıöz, mazbatasını alarak görevine resmen başladı. AK Parti Manisa İl Başkanlığı binasında yapılan tanıtım toplantısına AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli,  Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve partililer katıldı. 
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Fatih Katıöz’e yeni görevinde başarılar diledi. 10 Şubat’ta Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla il kongresini gerçekleştireceklerini ifade eden Mersinli,  kongre öncesi yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldırmak adına genel merkez ve Yunusemre Belediye Başkanı ile birlikte istişare ettiklerini vurguladı. Çalışmalar neticesinde 7 adayın ortaya çıktığını belirten Mersinli, istişareler sonucunda Fatih Katıöz’ün Yunusemre İlçe Başkanı olarak atandığını açıkladı.  Mersinli, AK Parti il yönetimi olarak Katıöz’ün yanında olacaklarını ifade ederek,  Yunusemre için güzel çalışmalara imza atacaklarını dile getirdi.  Mersinli, il başkanlığı binasında bulunan AK Parti İlçe Başkanlığı binasının önümüzdeki günlerde yeni bir yerde açılacağını kaydetti. 
OMUZ OMUZA YÜRÜNECEK
Yunusemre’de güzel bir tablonun oluşmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Fatih kardeşimizi tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum. 2 aya önce Yunusemre İlçe Başkanı kendisine göre haklı olabilecek sebeplerden dolayı görevi bıraktı. Yeni bir süreç başladı. Partimizde temayüller, anketler yapıldı. 6-7 arkadaşımız ben Yunusemre’de ilçe başkanı olmak istiyorum diye çıktılar. Bizlerin, teşkilatımızın, milletvekillerimizin, genel merkezimin görüşleri sonucu alındı. Sayın başbakanımız ve cumhurbaşkanımız bir karar verdi. Fatih Katıöz genel merkez tarafından ilçe başkanı olarak atandı. Tebrik ediyoruz, hayırlısı olsun. Belediye olarak kol kola omuz omuza yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Kendisine her türlü desteği bekliyor. Bu topluluktan, Ak Parti’den Türkiye çok şey bekliyor. AK Parti’nin hizmetlerine, hükümetimizin ihtiyaçlarına Türkiye’nin ihtiyacı var” diye konuştu. 
ŞER ODAKLARIYLA MÜCADELE 
Kendisine destek veren bütün parti teşkilatına teşekkür eden AK Parti Yunusemre’nin yeni ilçe Başkanı Fatih Katıöz ise, “İçeride ve dışarıda bizlere musallat olan tüm şer odaklarıyla topyekün bir mücadele halindeyiz. Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde giriştiğimiz bu mücadeleden milletimizin ve kahraman ordumuzun yazacağı yeni bir destanla, alnımızın akıyla çıkacağımıza olan inancımız tamdır. Bu vesileyle Zeytin Dalı Harekatı kapsamında şehit olan tüm kardeşlerimizi hayırla yad ediyor, ailelerine sabırlar diliyorum. Yine 15 Temmuz’da vatanımız için, ümmet için, bayrak için mücadeleler ederek şahadete kavuşmuş tüm kahramanlarımızı ve bu vatan için canını, kanını feda etmiş tüm şehitlerimizi saygıyla, şükranla, rahmetle anıyorum” dedi. 
AK PARTİ’DE SİYASET YAPANLARA DAVET 
AK Parti’nin diğer partiler gibi ‘sen, ben’ kavgaların yaşanacağı bir parti olmadığını vurgulayan Katıöz, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda gösterdiği çıta bellidir. Milletin hizmetkarı olmaya ant içtik. Andımıza dün olduğu gibi bugünde yarında sadık kalacağız. Sizlerin destekleriyle hep birlikte ülkemiz için, davamız için, Manisa’mız için, Yunusemre’miz için çok çalışacağız. Yönetimimi oluşturmak için sizlerden destek bekliyorum.  AK siyasette ben de yer almak istiyorum diyen herkesi Yunusemre yönetiminde yer almaya davet ediyorum.”diye konuştu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim