Misafir
6,1726
5,4076
224,45
ÜYE GİRİŞİ

Mehmetçik’e manevi destek

Manisa Büyükşehir Belediyesi Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ harekatına katılan Türk Ordusuna destek olmak amacıyla Türk Bayrağı dağıttı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ harekatına katılan Türk Ordusuna destek olmak amacıyla Türk Bayrağı dağıttı. 


Afrin’de başlatılan ‘Zeytin Dalı’ harekatına katılan Türk Ordusu’na destek olmak amacıyla harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ek hizmet binası önünde gerçekleştirilen program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Daha sonra Kuran’ı Kerim tilavetinin okunduğu programda son olarak vatandaşlara şanlı Türk Bayrağı dağıtıldı.

“SAĞ SALİM DÖNMELERİ EN BÜYÜK ARZUMUZ”

Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, “Vatanımızın ve milletimizin bekası için Afrin’de ‘Zeytin Dalı’ operasyonunu başlatan kahraman Mehmetçiğimizin yanında ve duacısıyız. Ülkemize tehdit oluşturan terör örgütlerinin kökünün kazınması, aziz milletimizin bekası açısından önemlidir. Cenab-ı Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Askerlerimizi her türlü beladan korusun. Türk Ordusuna manevi destek vermek istediklerini belirten Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, “Afrin’de görev yapan Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla bir aradayız. Vatandaşlarımıza bayrak dağıtarak orada mücadele veren Mehmetçiğimize destek olmak, bu milletin birliğini, bütünlüğünü göstermek adına bir aradayız. Allah Mehmetçiğimizin yardımcısı olsun. İnşallah sağ salim ailelerine kavuşmaları en büyük temennimizdir” dedi. Basın Merkezi

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim