Misafir
6,1726
5,4076
224,45
ÜYE GİRİŞİ

Maça çıkmama kararı son anda döndürüldü!

Futbolcuların, başkan Mergen’e tepki olarak Çaykur Rizespor maçına çıkmama kararı son anda döndürüldü. Bu maçta sahaya çıkılacak ama bir sonraki maça kadar mevcut yönetim devam ederse Samsun’a gidilmemesi planlanıyor.

 

Tarihi protesto

gündemde!..

 

Rize maçına

çıkmama kararı

son anda döndürüldü!

 

 

MUSTAFA TATLI

TFF1. Lig’in 18’inci haftasında Pazar günü saat 15:30’da Çaykur Rizespor’u konuk edecek Grandmedical Manisaspor’da alacaklarını uzun süredir tahsil edemeyen futbolcular, tarihi protesto hazırlığı içerisinde.

RESMİ VE SOMUT ADIMLAR ATILMAMASI BARDAĞI TAŞIRDI

Başkan Abdullah Mergen’in olağanüstü kongre için resmi adımlar atmakta diretmesi, başkan adayı Gökay Budak’ın bugün yapması beklenen ödemesini erteletti. Bardağı taşıran bu olaya sinirlenen futbolcular, Mergen’e yönelik bir protesto hazırlığı içerisine girerken, idmanlara hiç çıkmamak ve maça çıkmamak gibi protestoları masaya koydular. Artık tüm Türkiye’nin dikkatini çekmek isteyen futbolcuların, tıpkı Eskişehirspor’un Çaykur Rizespor maçında yaptığı gibi 1 dakikalık alkışlı protestoya benzer protestoyu planlandığı ileri sürüldü.

RİZESPOR MAÇI “SON MAÇA ÇIKIŞ” OLABİLİR

Futbolcular bugünkü idmana çıkmazken, başkan Abdullah Mergen ve yönetimine tepki olarak Çaykur Rizespor maçına çıkmama kararı aldı. Ancak başkan adayı Gökay Budak ve teknik direktör Taner Taşkın’ın yaptığı toplantılar neticesinde bu karardan dönülürken, Manisa için son bir kez daha maça çıkılacağının sözü verildi. Mergen’in görevine devam etmesi halinde, kongre kararı almaması halinde, takımın Samsunspor deplasmanına gitmemesi gündemde. Başkan Mergen’in, Rize maçının ardından kongre kararı alması bekleniyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim