Misafir
5,9654
5,283
224,43
ÜYE GİRİŞİ

Hem alacaklarını bıraktı, hem de üste para verdi!

Manisaspor’da ayrılıklar kervanına Berkay Samancı da eklendi. Tecrübeli orta saha oyuncusu, karşılıklı anlaşmayla kulübe veda etti.

 

Hem alacaklarını bıraktı

hem de üste para verdi!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da Berkay Samancı da veda isimlerden biri oldu. Yönetimle son bir görüşme daha yapan tecrübeli orta saha oyuncusu, 255 bin TL alacağını bırakırken, bir de üstüne 100 bin TL bonservis parası ödedi.

355 BİN TL’YE SERBEST KALDI

Berkay, sosyal medya hesabından “Benim tarafımdan helal olsun. Elveda Manisaspor. Hakkınızı helal edin” diyerek veda etti. Bu oyuncunun toplam da 355 bin TL maliyetle serbest kaldığı kaydedildi. Manisaspor’un bırakmak istemediği Berkay, ayrılmak için alacaklarını bıraktığı gibi üste para ödemek durumunda kaldı. Berkay Samancı’nın Altınordu ile anlaşmaya vardığı kaydedildi. Buna göre devre arasından bu yana Manisaspor’dan ayrılan oyuncu sayısı 8’e yükseldi. Yönetim, ayrılmak üzere olan Perovic, Mikic ve Mustafa Sevgi’yle görüşmelerini sürdürüyor.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim