Misafir
5,9654
5,283
224,43
ÜYE GİRİŞİ

Budak’tan Taşkın’a “hayırlı olsun” ziyareti

Budak’tan Taşkın’a “hayırlı olsun” ziyareti

 

 

Manisaspor Başkan Adayı Gökay Budak, göreve yeni başlayan teknik direktör Taner Taşkın’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Budak, herkesin içini ferah tutması gerektiğini belirterek, Manisaspor’u bulunduğu konumdan kurtarma adına gerekeni yapacaklarını söyledi.

Avukatıyla birlikte Tarık Almış Spor Tesisleri’ne gelerek siyah beyazlı takımın antremanını izleyen ve sonrasında da göreve yeni başlayan Teknik Direktör Taner Taşkın ile özel olarak görüşmede bulunan başkan adayı Gökay Budak, “Tüm takımın alacağını kuruşuna kadar ödeyeceğiz. İyi bir yönetim oluşturuyoruz. Manisaspor camiası yüreğini ferah tutsun. Manisalılar da bu süreci sabırsızlıkla bekliyor. Manisaspor’un düzlüğe çıkması ve pırıl pırıl bir sayfa açılması şehirle barışması için kulübü 3,5 yıldır tüm zorluklara rağmen bugünlere getiren sayın başkan Abdullah Mergen ile görüşme halindeyiz. Kulübü düzlüğe çıkartacak nefes aldıracak olan parayı bulacağımızdan hiç kuşkumuz yok” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim