Misafir
5,9654
5,283
224,43
ÜYE GİRİŞİ

Samsun biletleri Şehzadeler’den!

Şehzadeler Belediyesi, büyük maddi kriz içindeki Manisaspor’un 19’uncu haftada konuk olacağı Samsunspor maçının uçak biletlerini aldı.

 

Samsun biletleri Şehzadeler’den!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Yaşadığı maddi kriz nedeniyle “deplasmana seyahat sorununu” dahi çözememe noktasına gelen Grandmedical Manisaspor’un, Samsunspor deplasmanı sıkıntısına Şehzadeler Belediyesi çözüm buldu. Ligin 19’uncu haftasında 27 Ocak Cumartesi günü saat 15:30’da oynanacak maçın uçak bilet masrafını Şehzadeler Belediyesi’nin karşıladığı öğrenildi.

BAŞKAN ÇELİK KAYITSIZ KALMADI

Verdiği maddi manevi desteklerle 2015-2016 sezonunda Manisaspor’un yeniden 1. Lig’e yükselmesinde büyük pay sahibi olan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, yönetimin uçak bileti talebine kayıtsız kalmadı. Şampiyonluğun ardından mevcut yönetimle arası açılan, bir süredir maçlara gitmeyen Çelik, böyle bir tablo karşısında üzerine düşeni yaparak, gereğini yaptı ve Manisaspor’a destek verdi. Öte yandan Manisaspor’un sadece a takım değil akademi liglerinde deplasman gideri konusunda da büyük sıkıntılar yaşadığı ileri sürülüyor.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim