Misafir
6,6091
5,7612
227,34
ÜYE GİRİŞİ

MEM’de müdürlük kulisleri

​​​​​​​Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş’ın emekliye ayrılmasıyla beraber, müdür yardımcıları arasında rekabet başladı. Müdür olmak için kimi sendika, kimi AKP’li vekiller, kiminin ise parti yöneticileriyle görüşerek destek istediği iddia ediliyor.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş’ın emekliye ayrılmasıyla beraber, müdür yardımcıları arasında rekabet başladı. Müdür olmak için kimi sendika, kimi AKP’li vekiller, kiminin ise parti yöneticileriyle görüşerek destek istediği iddia ediliyor.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü (MEM) görevi için kulisler başladı. Geçtiğimiz hafta 33 yıllık görevinin ardından emekliye ayrılan Recep Dernekbaş’ın emekliliğinin ardından boşalan müdürlük koltuğu için,  müdür yardımcıları harekete geçti.

ŞİMDİLİK 8 ADAY

Kulislerde; Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Fevzi Yüksel, Abdullah Ölmez, Ömer Bulut, Yıldıray Demirtaş, Ebubekir Ermiş, Mehmet Akiş, vekaleten müdürlük görevini yürüten Necmettin Okumuş ve  Salihli ilçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek’in müdürlüğe aday olduğu konuşuluyor. Adayların kiminin sendika ile kiminin iktidar partisi vekilleri, kimin ise parti yöneticileri ile görüşerek destek istedikleri iddia ediliyor. HABER MERKEZİ

 

 

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim