Misafir
5,9654
5,283
224,43
ÜYE GİRİŞİ

MEM’de müdürlük kulisleri

​​​​​​​Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş’ın emekliye ayrılmasıyla beraber, müdür yardımcıları arasında rekabet başladı. Müdür olmak için kimi sendika, kimi AKP’li vekiller, kiminin ise parti yöneticileriyle görüşerek destek istediği iddia ediliyor.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş’ın emekliye ayrılmasıyla beraber, müdür yardımcıları arasında rekabet başladı. Müdür olmak için kimi sendika, kimi AKP’li vekiller, kiminin ise parti yöneticileriyle görüşerek destek istediği iddia ediliyor.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü (MEM) görevi için kulisler başladı. Geçtiğimiz hafta 33 yıllık görevinin ardından emekliye ayrılan Recep Dernekbaş’ın emekliliğinin ardından boşalan müdürlük koltuğu için,  müdür yardımcıları harekete geçti.

ŞİMDİLİK 8 ADAY

Kulislerde; Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Fevzi Yüksel, Abdullah Ölmez, Ömer Bulut, Yıldıray Demirtaş, Ebubekir Ermiş, Mehmet Akiş, vekaleten müdürlük görevini yürüten Necmettin Okumuş ve  Salihli ilçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek’in müdürlüğe aday olduğu konuşuluyor. Adayların kiminin sendika ile kiminin iktidar partisi vekilleri, kimin ise parti yöneticileri ile görüşerek destek istedikleri iddia ediliyor. HABER MERKEZİ

 

 

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim