Misafir
5,9654
5,283
224,43
ÜYE GİRİŞİ

Mergen dönemi bitiyor, Budak dönemi başlıyor

Manisaspor’da mevcut başkan Abdullah Mergen, koltuğunu işadamı Gökay Budak’a bırakmaya hazırlanıyor.

 

MERGEN DÖNEMİ

BİTİYOR

BUDAK DÖNEMİ

BAŞLIYOR

 

MANİSASPOR KONGREYE DOĞRU!

Gökay Budak

başkanlık için

kolları sıvadı

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Yaşadığı maddi sorunlar nedeniyle 1. Lig’de oldukça sıkıntılı günler geçiren Grandmedical Manisaspor’da olağanüstü kongre sesleri giderek yükselmeye başladı. Takıma verdiği ödeme sözünü yerine getiremeyen başkan Abdullah Mergen, görevi nihayet bırakmaya hazırlanıyor. Mergen’in, göreve talip olan İşadamı Gökay Budak ile olumlu bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

TAKIMA ÖDEMEYİ BUDAK YAPACAK

Mergen’in bir araya geldiği Gökay Budak’a, “Perşembe gününe kadar takıma ödeme yapmamız lazım. Kaynak bulup takıma ödeme yapabilirsen, kongre kararı alacağımın sözünü veriyorum” dediği, Budak’ın da gerekli ödemeler için acil kaynak bulduğu, takıma tutma noktasında harekâtı başlattığı ve yönetimini de oluşturmaya başladığı kaydedildi. Söz konusu gelişme sonrasında Budak’a ‘başkanlığı bırakma sözü’ veren Başkan Abdullah Mergen’in, yapılacak ödemelerin ardından olağanüstü kongre kararı alacağı öğrenildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim