Misafir
5,9654
5,283
224,43
ÜYE GİRİŞİ

İsmail Haktan feshetti!

Grandmedical Manisaspor’da takımdaki geleceği belirsiz olan İsmail Haktan Odabaşı’nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

 

MANİSASPOR’DAN RESMEN AYRILDI

İSMAİL HAKTAN FESHETTİ

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da resmi ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. Siyah-Beyazlılar’ın önemli hücum silahlarından İsmail Haktan Odabaşı’nın, alacaklarına karşılık sözleşmesi feshedildi. Bir süredir idmanlara çıkmayan tecrübeli forvetin, takıma geri dönmeyeceği kesinleşti. TFF 1. Lig ekibi Denizlispor ile anlaşmaya varan İsmail'in, yeni takımına yarın imza atacağı bildirildi. Geçen sezon devre arasında geldiği Manisaspor’da 14 maçta 7 gol atarak takımın ligde kalmasında rol oynayan İsmail, bu sezon ise çıktığı 17 maçta 1 gol kaydetmişti.

TAKIMDAN AYRILAN FUTBOLCU SAYISI 7’YE ULAŞTI

İsmail’in ayrılmasıyla birlikte devre arasından bu yana takımdan ayrılan futbolcu sayısı 7’ye ulaştı. Daha önce Dimov, Atiemwen, Zahit Fındık, Metin Yüksel, Emrullah, Axel Meye takımdan ayrılmıştı. İdmanlara çıkmayan Berkay ve Mustafa Sevgi’nin de durumu belirsiz.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim