Misafir
5,9654
5,283
224,43
ÜYE GİRİŞİ

Dev spor kompleksi faaliyete geçiyor!

Yaklaşık 35 milyon TL’ye mal olan, ilk resmi müsabakasının ne zaman yapılacağı adeta yılan hikayesine dönen Muradiye Spor Kompleksi’nin doğalgaz sorunu çözüldü.

 

Dev spor kompleksi

şubatta faaliyete geçiyor

 

Vali Güvençer el attı

doğalgaz sorunu

çözüldü!

 

2014 yılında temeli atılan ve 2016 yılında tamamlanan dev tesisin doğalgaz problemi çözüldü. Vali Mustafa Hakan Güvençer, uzun süredir devam eden sorunla yakından ilgilenirken, sıkıntının çözülmesinde rol oynadı. 

 

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisa spor tarihinin en büyük yatırımlarından biri olan ve arsası ile birlikte 35 milyon TL’ye mal olan Muradiye Spor Kompleksi’nin şubat ayında faaliyete geçeceği öğrenildi. Henüz hiçbir turnuvaya ya da şampiyonaya ev sahipliği yapamayan dev tesisin, doğalgaz sorununun çözüldüğü ileri sürüldü. Bakım ve tadilat çalışmalarıyla ilgili ihalenin ardından ilk resmi müsabakanın çok yakın zamanda oynatılacağı kaydedildi. Sorunun çözülmesinde Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in büyük etken olduğu öğrenilirken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ün gayretleriyle belirsizliğin ortadan kalktığı öğrenildi.

EGE BÖLGESİ’NİN EN İYİLERİ ARASINDA

3560 seyirci kapasiteli Muradiye Spor Kompleksi 7 bin 451 metrekare alan üzerine inşa edildi. Salonda 2 antrenman salonu, 1 bireysel oyunlar antrenman salonu, 8 sporcu soyunma odası ve 4 hakem odası, 6 antrenör odası, birer ilk yardım ve doping odası yer alıyor. Komplekste 90 araçlık kapalı otopark ve 114 araçlık açık otopark bulunuyor. Muradiye Spor Kompleksi Ege Bölgesi’nde yer alan en büyük salonlardan biri.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim