Misafir
5,9666
5,2808
224,55
ÜYE GİRİŞİ

Rize maçında yönetim mi oynayacak?

Çaykur Rizespor ile oynanacak kritik maça 1 hafta kaldı. Dimov, Atiemwen, Zahit Fındık, Axel Meye, Metin Yüksel, Emrullah Şalk ayrıldı. İdmanlara çıkmayan İsmail Haktan, Mustafa Sevgi, Berkay Samancı da ayrılmak üzere. Hâliyle taraftarlar böyle soruyor:

 

RİZE MAÇINDA

YÖNETİM Mİ

OYNAYACAK?

 

İkinci yarı başlıyor

Tarzan dağılıyor!

 

MUSTAFA TATLI

TFF 1. Lig’de büyük maddi kriz yaşayan Grandmedical Manisaspor’da, Çaykur Rizespor maçı öncesinde Dimov, Atiemwen, Zahit Fındık, Axel Meye, Metin Yüksel, Emrullah Şalk alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle takımdan ayrıldı. Mutsuz olduklarını yönetime iletip idmanlara çıkmayan İsmail Haktan, Mustafa Sevgi ve Berkay Samancı da resmen ayrılmak için gün sayıyor. Çoğu as oyuncularının ayrılık kararı almasıyla kadrosu dağılan Siyah-Beyazlı ekipte; Göktuğ, Mikic, Hüseyin Tok, Hikmet, Abdulkadir, Asım, Fahri, Uğur Pamuk, Timur, Billal Sebaihi, Bakaki, Perovic, Alper Önal, Ümit Yasin, Kağan Miray, Ömer Buğdaycı. Deniz Çörtlen, Akın Açık, Berk Cambaz mevcut kadroda yer alıyor. Bu kadronun ligin sonunu getirmesi mucizenin de ötesinde.

ÇİFT KALE YAPILAMIYOR

Tarzan, Teknik Direktör Fatih Tekke’nin ayrılmasının ardından çok daha büyük bir çöküş içerisine girdi. Ayrılıklarla beraber, kadro kalitesi günden güne düştü. Takım içi rekabeti yok denecek kadar azalan Manisaspor’da çift kale taktik çalışması oyuncu eksikliğinden ötürü yapılamayacak düzeyde. Bu hafta sonu şampiyonluğa oynayan Çaykur Rizespor’u konuk edecek olan Siyah-Beyazlılar’da moral motivasyon yerlerde. Rize maçına çok az zaman kaldı, özellikle Metin ve Atiemwen’in ayrılmasıyla, Berkay’ın da ayrılık kararı almasıyla, orta sahanın içi boşaldı. Maddi sorunlara çözüm bulamayan ve istifa etmeyen yönetime isyan eden taraftarlar, “Takımda oynayacak oyuncu kalmadı. Rize maçında yönetim mi oynayacak?” dediler.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim