Misafir
6,0869
5,3612
215,01
ÜYE GİRİŞİ

Bir KOLTUK uğruna yarım asırlık arma batıyor!

Manisaspor’da beklenen oldu ve teknik direktör Fatih Tekke takımla vedalaşıp şehri terk etti. Berkay Samancı ve Mustafa Sevgi de ayrılmak istediklerini başkan Mergen’e iletip, son idmana çıkmadılar.

 

Bir KOLTUK uğruna

yarım asırlık

arma batıyor!

 

HAYAT MERGEN’E GÜZEL

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, TFF 1. Lig’in ikinci yarısının başlamasına 1 hafta kala, başkan Abdullah Mergen ve yönetimi yüzünden gün geçtikçe eriyor. Takıma ödemelerin yapılması için cuma gününe süre veren teknik direktör Fatih Tekke, dün takımla vedalaşıp, şehri terk ederken, as oyunculardan Berkay Samancı ve Mustafa Sevgi de Manisa 19 Mayıs Stadyumu’na giderek, takımdan ayrılmak istediklerini Mergen’e ilettiler. Saat 17:00’de yapılan idmanı Tekke’nin yardımcıları yaptırırken, Berkay ve Mustafa Sevgi bu nedenle çalışmaya katılmadılar. 6.5 milyon TL transfer yasağı bulunan Siyah-Beyazlı ekipte; Daniel Dimov, Iyayi Atiemwen, Zahit Fındık, Axel Meye, Metin Yüksel, Emrullah Şalk alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle sözleşmelerini tek taraflı feshetmişlerdi. Manisaspor’un kadrosu bir koltuk inadı uğruna günden güne dağılıyor.

MERGEN: “TEKKE İLE PAZARTESİ GÖRÜŞECEĞİZ”

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Tekke’nin ayrılığı ile ilgili, “Hocamız, eşinin sağlık sorunlarından ötürü ayrıldı. Kendisiyle karşılıklı görüşmedik ve bana istifayla ilgili bir şey demedi. Pazartesi günü bir kez daha görüşeceğiz. Şu anda hoca adayları çok. Ancak biz Tekke ile resmi olarak yollarımızı ayırmış durumda değiliz. Son görüşmemiz daha olacak” dedi. Mergen, Berkay ve Mustafa Sevgi’nin ayrılık talepleri ile ilgili de, “İki futbolcu da bizim sözleşmeli oyuncularımız. Biz ayrılmalarını istemiyoruz. Birkaç gün içerisinde bu sorunu çözüme kavuşturmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim