Misafir
6,051
5,3258
213,62
ÜYE GİRİŞİ

Manisaspor'da sürpriz aday Gökay Budak

Maddi krizi aşamayan Manisaspor’da teknik direktör Fatih Tekke ile birçok futbolcunun bugün ayrılması bekleniyor. Başkan Mergen de bırakmaya çok yakın. İşadamı Gökay Budak’ın yönetime talip olduğu öne sürülüyor.

SÜRPRİZ ADAY

GÖKAY BUDAK

Mergen kulübü bırakmaya yakın; ama Emre Hasgör ve Cenk Ergün somut anlamda aday değiller. Gökay Budak ise başkanlığa sıcak bakıyor.

Hasgör out

Ergün out

Budak in

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da beklenen süre bugün itibarıyla doldu. Takıma ödeme yapılmasını bekleyen Teknik Direktör Fatih Tekke ile birçok futbolcunun, bugünden itibaren idmanlara katılmayıp, şehri terk etmesi bekleniyor.

MERGEN “ADAY YOK, KİME BIRAKAYIM?” MODUNDA

Yönetimini olağanüstü toplayan ve aday çıkması halinde görevi bırakacağının sinyallerini veren Başkan Abdullah Mergen’in, bugün yaşanacak gelişmelere göre kongre kararı alıp almayacağı netlik kazanacak. Bu süreçte, “Kongre kararı almam için somut adayların olması lazım. Maalesef başkanlığa aday yok” felsefesi ile hareket eden Mergen’in, önümüzdeki hafta içine bir kaynak beklediği, Çaykur Rizespor maçına kadar ödeme yapmayı planladığı kaydedildi. Mergen’in a planında takım dağılsa bile elde kalan oyuncularla Rize maçına takımı bir şekilde çıkarmayı düşündüğü iddia ediliyor.

GÖKAY BUDAK SESLERİ

Mevcut adaylar Emre Hasgör ve Cenk Ergün’e, Mergen ve konsensüs ekibinin tam anlamıyla sıcak bakmaması, Hasgör ve Ergün’ün de adaylık için somut adımlar atmaması, yeni bir adayı gündeme getirdi. İşadamı Gökay Budak’ın, Mergen’in görevi bırakması halinde başkanlığa talip olduğu öne sürüldü. Kulislerde ismi ön plana çıkan Budak’a Mergen’in sıcak baktığı kaydedildi. 18 yıldır stadyum güvenliğini yapan Gökay Budak, aynı zamanda Türkiye Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Tekvando Federasyonu beş yıldır il temsilcisi, Ticaret Odası Meclis Üyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği delegesi, Ege Genç İşadamları Derneği Haysiyet Divan Başkanı, Magiad Yüksek İstişare Kurulu Başkanı, Özel Güvenlik Dernekleri Yönetim Kurulu Üyesi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim