Misafir
6,6145
5,769
229,51
ÜYE GİRİŞİ

Daniel Dimov geri mi dönüyor?

Maddi nedenlerden ötürü devre arasında birçok oyuncusunu kaybeden Manisaspor, hafta içinde kaynak bulması halinde Bulgar oyuncusuna “geri dön” çağrısı yapacak.

 

Daniel Dimov geri mi dönüyor?

 

Dimov harekâtı masada

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da Daniel Dimov, Iyayi Atiemwen, Zahit Fındık, Axel Meye ve Emrullah Şalk, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle sözleşmelerini tek taraflı feshetti. Zaten dar olan kadrosundan birçok as ismini kaybeden Siyah-Beyazlılar, herhangi bir takıma imza atmayan eski oyuncusu Timur Karagülmez ile yeniden sözleşme imzalamıştı. En geç perşembe gününe kadar para bulmayı amaçlayan Manisaspor yönetimi, şu anda hiçbir takıma imza atmayan eski oyuncusu Daniel Dimov’la tekrar anlaşmaya çalışacak.

HAKLI FESİH YAPMIŞTI

65 bin euro olacağı olduğu öğrenilen ve haklı fesih yapan tecrübeli stoperin, takıma döndürülmesi için düğmeye basıldı. Kaynak bulunduğu anda Bulgar oyuncu ile temasa geçilecek. Ödemelerin yapılması halinde Dimov’un bir kez daha Siyah-Beyazlı formayı giyebileceği öne sürülüyor. Geçen sezon 27 maçta 5 gol atan Dimov, bu sezonun ilk devresinde çıktığı 14 maçta 2 gol kaydetmişti. Öte yandan Atiemwen’in kiralık olması nedeniyle geri döndürülmesinin ancak transfer yasağının kalkması ile sağlanabileceği kaydedildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim