Misafir
6,0888
5,3632
214,16
ÜYE GİRİŞİ

Şahin Berberler Odasına aday

Manisa’da Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı seçimi yaklaşırken Şehzadeler Kuaför’ün sahibi Adem Şahin başkanlığa adaylığını açıkladı. Şahin, “Görev için sahaya iniyorum” dedi.

Manisa’da Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı seçimi yaklaşırken Şehzadeler Kuaför’ün sahibi Adem Şahin başkanlığa adaylığını açıkladı. Şahin, “Görev için sahaya iniyorum” dedi.

Manisa’da Ocak ayı içerisinde başlayan toplam 95 esnaf odasının yeni başkanlıklarının belirlenmesi için, hazırlıklar tüm hızıyla sürerken kuaförler odası için ilk aday belli oldu. Manisalıların yakından tanıdığı Şehzadeler Kuaför salonu sahibi Adem Şahin, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

“GÖREV İÇİN SAHAYA İNİYORUM”

Şehzadeler ilçesinde uzun yıllardan bu yana erkek kuaförlüğü yapan Adem Şahin, “Berberler ve Kuaförler odamızın içine kapalı hali beni olumsuz şekilde etkiliyor, artık bu gidişi değiştirmek gerektiğine inanıyor ve görev için sahaya iniyorum. Devir değişti, Manisalı meslektaşlarımız, genç, dinamik, yeni fikirleri ve projeleri olan bir yönetici görmek istiyorlar. Mesleğimizin kanayan yaraları ve sorunları saymakla bitmez. 594 Arkadaşımız var kimse kimseyi tanımıyor, yıllardır hiç bir sosyal etkinliğimiz yok bir yemekte bile bir araya gelememişiz bu kısır döngüyü kırıp öncelikle Manisa Berberler ve Kuaförler Odasına olarak Mesleğimizin hak ettiği değere kavuşturacağız. Her yıl bir yemekte, çay partisinde, sosyal etkinlikte ailelerimizle bir araya geleceğiz, dertlerimizi anlatıp çare olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

“ZAMANI GELDİĞİNDE ÇEKİLMESİNİ DE BİLECEĞİZ”

Kültür turları ve geziler düzenleyerek oda üyelerinin kaynaşmasını sağlamak için çalışmalar yürüteceğini ifade eden başkan adayı Şahin; “Kültür turları düzenleyip üyelerimizle daha da kaynaşacağız. Bayramlarda iç içe olacağız, oda üyelerimizi iyi günde kötü günde hep hatırlayacağız . En önemlisi de zamanı geldiğinde çekilmesini de bileceğiz” dedi.HABER MERKEZİ

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim