Misafir
6,5884
5,7434
227,5
ÜYE GİRİŞİ

Metin Yüksel için kritik saatler

Manisaspor, alacakları nedeniyle kulübe ihtar çeken Metin Yüksel dosyasını bugün çözüme kavuşturmak zorunda. Saat 17:00’ye kadar ödeme yapılmazsa, Metin de yuvadan uçacak.

 

Kaptan görüşme odasına!

Metin Yüksel için kritik saatler

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da yaşanan maddi kriz nedeniyle Daniel Dimov, Iyayi Atiemwen, Zahit Fındık, Emrullah Şalk ile yollar ayrılmıştı. Dört oyuncunun ayrılmasının ardından gözler Kaptan Metin Yüksel’e çevrildi. Alacakları nedeniyle kulübe ihtar çeken Metin’e bugün saat 17:00’ye kadar ödeme yapılmadığı takdirde, futbolcunun boşa çıkacağı öğrenildi. 

205 BİN TL HAK EDİŞİ VAR

Sezon başında 75 bin TL peşinat ödemesi yapılan Metin Yüksel’in, maç başılar hariç 205 bin TL’lik alacağının bulunduğu kaydedilirken, kulüp yönetiminin bu rakamı ödememesi durumunda futbolcunun serbest kalma hakkını elde edeceği öğrenildi. Başkan Abdullah Mergen, geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamada, önümüzdeki hafa içine ödemeler yapmayı planladıklarını ifade etmişti. Ancak Metin’in süresinin hafta başında dolacak olması nedeniyle ciddi bir nakit sıkıntısının olduğu, bugünkü görüşmelerden bir sonuç çıkarılmasının amaçlandığı öne sürüldü. Bu sezon 3’ü kupa olmak üzere 18 maçta forma giyen Metin Yüksel, Balıkesirspor Baltok maçında muhteşem bir gole imza atmıştı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim