Misafir
6,6145
5,769
229,51
ÜYE GİRİŞİ

Mergen'den flaş ödeme açıklaması

Dağılmak üzere olan Grandmedical Manisaspor’da başkan Abdullah Mergen, kaotik ortamı normalleştirmeye çalıştıklarını söyledi ve ekledi:

 

 “Ödemeler

bir hafta

daha ertelendi!”

 

Mergen: “Haftaya rahatlamayı planlıyoruz”

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, merakla beklenen ödemelerin, önümüzdeki haftaya sarktığını açıkladı. Geçtiğimiz gün Vergi ve SGK’ya ödenen 1 milyon TL nedeniyle planların etkilendiğini aktaran Mergen, yaşanan kaotik ortamı normalleştirmeye çalıştıklarını söyledi.

“YERİNE GETİREMEDİĞİMİZ SORUMLULUKLAR VAR”

Başkan Mergen, “Yerine getiremediğimiz sorumluluklarımız var. Bunlarla ilgili çaba sarf ediyoruz. Sadece Manisaspor’da değil birçok kulüpte kaotik süreçler var. Bütün bu kaotik ortamı normalleştirmek için uğraşıyoruz. 1 milyon TL’ye yakın vergi-sgk ödemesi çıktı. Oysa 1 milyon TL bizim bütün sorunlarımızı çözerdi. Bu gelişme, bizim yapacağımız ödemeleri bir hafta daha erteletti. Önümüzdeki hafta rahatlamayı planlıyoruz” dedi.

“İSMAİL HAKTAN’IN KALMASINI İSTERİM”

Ayrılık kararı alan kaptanlardan İsmail Haktan’ın kulüpteki geleceğiyle ile ilgili merak edilenlere de yanıt veren Mergen, “İsmail Haktan, Manisaspor’a katkı sağlamış bir oyuncu. Takımımızın ihtiyacı olan bir isim. Her şeyin gönüllülük esasına göre olması çok önemli. Neticede takımda bir huzursuzluğu var. Profesyonel bir yaşamda bunlar olabilir. Genç çocuklar bunlar. İsmail, hakikaten Manisaspor ile dertlenen bir kardeşimiz. Bize hiçbir zaman ihtar çekmedi. Bu yollara başvurmadı. Kendisiyle bu konuları yüz yüze konuşmadık. Bu oyuncunun takımda kalması noktasında bir inancım var. Birkaç gün geçsin, biz de üzerimize düşen şeyleri yerine getirmeye çalışalım. Kızgınlıkları olabilir. Ama bizim atacağımız adımlar hep kazanma noktasında olur. Sözleşmeyi feshetme aşamasında değiliz. Moralinin bozuk olduğunu düşünüyorum. Kulüplerin de durumları belli. Her şey tıkır tıkır işlemiyor. Bunlardan etkilendiği doğrudur. Bu sezon içinde yaşadığımız travmalar var. Karşılıklı oturduğumuzda belli olur bazı şeyler. Kararlılığını hangi yönde kullanırsa biz her zaman onun yanında oluruz.  İsmail Haktan konusu önümüzdeki hafta içinde netleşir” diye konuştu. Başkan Mergen, bugün boşa çıkma süresi dolan Axel Meye ile son bir görüşme daha yapacaklarını kaydetti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim