Misafir
6,1091
5,3695
214,84
ÜYE GİRİŞİ

Ayakkabıcılar Odası’na Tokgöz de aday

Seçilirse pazarlama ve eleman sorununa el atmayı hedefliyor

Ayakkabıcılar Odası’na Tokgöz de aday

Manisa Ayakkabıcılar Odası Başkan Vekili Bayram Tokgöz,  23 Ocak Salı günü yapacağı  Genel Kurul’da başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Türkiye ve dünya pazarında söz sahibi yapmak için yola çıktıklarını belirten Tokgöz,  Ayakkabı imalatında birleşmeyi, kooperatifleşmeyi sağlamak için çalışacağının altını çizdi.

SARE KURTULAN

Manisa Ayakkabıcılar Odası Başkan Vekili Bayram Tokgöz, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mehmet Narin’in aday olmayacağını açıklaması üzerine, başkanlığa talip oldu.

Uncubozköy’de bir kafede düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıklayan Bayram Tokgöz, Ayakkabıcılar Odası seçiminin oda üyelerine hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Mehmet Narin'den alacakları bayrağı en üst seviyelere çıkarmak ve Manisa ayakkabısını Türkiye ve dünya pazarında söz sahibi yapmak için yola çıktıklarını belirten Tokgöz,  Ayakkabı imalatında birleşmeyi, kooperatifleşmeyi sağlamak adına ilgili kurumlardan bilgi ve destek için görüşmeler yapacaklarını söyledi.

AYAKKABI FUARI SES GETİRECEK

Manisa Ayakkabı Fuarı ile ilgili Valilik, belediyeler, ilgili kurum ve kuruluşların desteğini de alarak katılımı arttırıp, reklamları en iyi şeklide yapıp ses getireceklerine vurgu yapan Tokgöz şöyle devam etti “Türkiye'de ve dünyada marka olmuş firmaları fuarlarımıza davet edeceğiz. Kavaf esnafımız için belirli günlerde yapacağımız indirim etkinlikleriyle Manisa'nın önemli ve özel günlerinde sergiler kurup, kavaflarımızın ellerinde kalan fazlalık ürünleri buralarda çok hesaplı fiyatlarla satışlarını gerçekleştireceğiz. Katılımcı yönetim anlayışıyla her 6 ayda bir üyelerimizle istişare toplantıları yapıp öneri ve fikirlerini alıp ortak çalışma içinde olacağız.”

EN BÜYÜK SORUN YETİŞMİŞ ELEMAN

Tokgöz, sayacı esnafın ilgili sorunları çok iyi bildiklerini ve en büyük sıkıntılarının eleman sıkıntısı olduğunu belirterek, valilik ve belediyelerle istişare edip kurslar açılması yönünde girişimlerde  bulunacaklarını söyledi.  Aynı zamanda sayacı arkadaşlarımızın birlik ve beraberliğini sağlayacak çalışmalar  içinde olacağız diyen Tokgöz, “ Sayacıların dernek ve lokal çalışmalarında odamızın desteğini sınırsız vereceğiz. Sayacı arkadaşlarımızın ufkunu genişletmek açısından makineleşme, seri üretim gibi bilgiler almaları için büyük sayacı firmaları ile görüşeceğiz. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp üyelerimize anında ulaşıp bilgilendireceğiz. Üyelerimize çıkartacağımız üye kartı ile görüştüğümüz büyük firmalardan indirimli alışveriş imkanı sağlayacağız” diye konuştu. 

16 YILDIR BAŞKAN

16 yıl başkanlık görevinde bulunduğunu belirten Mehmet Narin ise “ Artık görevimi bu genel kurulda bırakıyorum.  Gönül rızası ve alnımızın hakkıyla çok değerli meslektaşlarıma uzun yıllar hizmet verdim.  Bundan mutluyum gururluyum.”diye konuştu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim