Misafir
6,1091
5,3695
214,84
ÜYE GİRİŞİ

“Pazarcılar Odasında bir şey yapılmadığını göstereceğiz”

“Pazarcılar Odasında bir şey yapılmadığını göstereceğiz”

Ocak’ta yapılması beklenen Pazarcılar Odası Kongresi için adaylığını açıklayan Mehmet Dizemen “Adaletli olmak için, ilk dönem pazarcılar odası yapılabiliyorsa 3 dönem neden bir şey yapılmadığını göstermek için aday olmaya karar verdik” dedi.

TUNAY AKTAŞ

Pazarcı esnaflarından Mehmet Dizemen, düzenlediği basın toplantısında ocak ayı içerisinde yapılması beklenen Pazarcılar Odası Kongresine adaylığını açıkladı. Pazarcı esnafları için projeler geliştireceklerini belirten Dizemen, şeffaf bir yönetim anlayışıyla teknolojiyi de yakından takip edeceklerini söyledi. Dizemen, "Sebze, Meyve ve Umumu Pazarcılar Odasını geleceğe hazırlamak için, esnafımızı kaldırım ticaretinden kurtarmak için, Manisa’mıza kapalı modern pazaryerlerini kazandırmak için, pazarcıların çektikleri sıkıntılara çözüm olmak için, pazar alış verişine çıkan vatandaşlarımızı hava şartlarından etkilenmeden alışveriş yapmalarını sağlamak için, hizmet çıtamızı en tepeye koymak için, tüm kamu kurum kuruşlarıyla ortak projeler geliştirip hayata geçirmek için, gelişmek, hizmet çeşitliliğini arttırmak ve adaletli olmak için, ilk dönem pazarcılar odası yapılabiliyorsa 3 dönem neden bir şey yapılmadığını göstermek için, odamızın sorunlarını biliyoruz, çözüm olmak için, sermayesini tezgahta kullanacak pazarcılar yaratmak için, belediyelerle el ele insanlığa hizmete etmek için, Manisa’mızda üstü açık pazaryeri kalmaması için, pazarlarımızı Avrupa standartlarına ulaştırmak için, gelişim, değişim şarttır dediğimiz için başkan adayı olmaya karar verdik” dedi.

“HÜKMEN BAŞARISIZLIĞI PLANLIYORSUNUZ”

Dizemen “Başarı için plan yapmıyorsanız o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir. Bizler plan, program ile geliyoruz. Bu derneği kurulmasında öncü olan rahmetli Ahmet Bingöl ve rahmetli babam Ali Galip Dizemen’e teşekkür ediyorum. Allah gani gani rahmet eylesin. Onlar o gün o derneği kurmasalardı bu gün pazarcılar odası diye bir oda bile olmazdı" dedi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim