Misafir
6,1091
5,3695
214,84
ÜYE GİRİŞİ

MHP, Balaban’ı üstü kapalı tehdit etti

MHP, Balaban’ı üstü kapalı tehdit etti

Manisa İl Başkanı Semih Balaban’ın CHP İl kongresinde yaptığı söylemlere MHP yönetiminden tehdit gibi tepki açıklamaları geldi. MHP İl Başkanlığı, “CHP, konuşması için fırsat verdiği ve başıboş bıraktığı kendini bilmezlerini ya tasmalamak ya da adliyenin yolunu iyice ezberlemek zorundadır. Üçüncü bir seçenek ise tarafımızca saklı tutulmaktadır” ifadelerini kullandı

HABER MERKEZİ

CHP Manisa İl Başkanlığı’na seçilen Semih Balaban’ın Devlet Bahçeli’ye yönelik açıklamalarına yönelik MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, “Manisa Manisa olalı bugüne kadar böyle bulanık beyinli, lafını sözünü ve kendini bilmeyen bir CHP İl Başkanı görmemiştir. Ne yazık ki Manisa, tanıştığı yeni taze CHP Başkanı Semih Balaban’ın hakaret, hainlik ve seviyesizlik kokan ilk yazısıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Siyasetçi, ayrıştırıcı değil bütünleştirici olmalıdır. Eski defterleri gün yüzüne çıkarıp çıkarıp, ağzından köpükler saçarcasına etrafa kin ve nefret tohumları ekmeye çalışan hadsizlerden siyasetçi değil, olsa olsa ancak siyaset kaşarı olur. Ülke birlik ve bütünlüğü için, vatan, bayrak, ezan için ve her bir vatandaşımız için can vermeyi şeref bilen Ülkücü şehitlerimiz adına yaşayan Ülkücüler olarak, CHP Manisa İl Başkanı’nın çirkin üslubuyla yumurtladığı sözleri aynen kendisine yerli yerince yerleştirmeyi bir görev addetmekteyiz” dedi.

“BARIŞ DÜŞMANLARINA PRİM VERMEZ”

Ülkeyi kavga ve kaos ortamına yeniden getirmek mi istiyorsun diyen Öztürk, “Semih Balabanın gözünde, yoğun miktarda PKK sevici pisliği mikrobik bir enfeksiyon mu yaratmıştır ki Türk’ün sembolü bozkurt ile bir köpeği ayırt etmekten acizdir. Eminiz ki, Türklükle alakası olmayan Türk’e düşman unsurlar Türk’ün sembolü bozkurdu tanımak ve anlamaktan yoksun terörist zihniyetlerdir. CHP böyle zihniyetleri çok iyi bildiği ve içinde fazlaca barındırdığını bugün bir kez daha ortaya çıkarmıştır. Ülkücüler Cami ve Cemevi ayrımı göz etmeden Alevi, Sünni tüm vatandaşlarımıza saygı duyup canı pahasına sahip çıkarken Semih Balaban utanmadan geçmişte yaşanılan çarpıtılmış olaylarda ki bilgisel cehaletini bölücü karakteri ile ifade ederek adeta kardeşi kardeşe düşürecek çok talihsiz bir açıklama yapmıştır. Amacınız nedir Balaban? Ülkeyi kavga ve kaos ortamına yeniden getirmek mi? Lekesiz ve tertemiz Ülkücülere katil diyen sizler; asıl katil olan emperyalist güçlere ve terör örgütlerine olan yakın duruşunuzu hiç bozmamaya devam etmektesiniz. Aziz Türk Milleti bu oyunlara tekrar kapılmayacak kadar zekidir. Sizin gibi barış düşmanlarına prim vermeyecek kadar da kurnazdır”

“3.SEÇENEK TARAFIMIZCA SAKLI TUTULMAKTADIR”

Öztürk, “Balaban’ın Sayın liderimiz Devlet Bahçeli’ye ve Ülkücü camiamıza cahil ve düşük bir üslup ile yaptığı, birbirinden çirkin hakaretler en kısa zamanda adli makamlar tarafından sorgulanacaktır. Türk’ün büyük önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, İsmet Paşa’nın ve rahmetli Bülent Ecevit’in vecizeleri arkasına saklanarak kendi çirkin cümlelerindeki düşük ve çirkin seviyeni bertaraf edemezsin Semih Balaban. Ülke gelişmesini ve bütünleşmesini engelleyen işte böylesi klinik vaka tiplerinin il başkanlığı gibi makamları işgali büyük bir talihsizliktir. Sakin ve saygılı olamayanlar bulunduğu makamın ağırlığı altında ezilmeye mahkumdur. CHP, konuşması için fırsat verdiği ve başıboş bıraktığı kendini bilmezlerini ya tasmalamak yada adliyenin yolunu iyice ezberlemek zorundadır. Üçüncü bir seçenek ise tarafımızca saklı tutulmaktadır” ifadelerini kullandı.

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim