Misafir
6,082
5,3557
214,74
ÜYE GİRİŞİ

30 milyonluk bütçe belirlendi

30 milyonluk bütçe belirlendi

Bölgenin kalkınması için önemli bir rol oynayan Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2018 bütçesi 30 milyon lira olarak belirlendi. Destek programı yarın Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nda açıklanacak.

HABER MERKEZİ

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından 2018 Yılı Proje Teklif Çağrıları kapsamında yarın Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak açılış toplantısı ile toplam bütçesi 30 Milyon TL olan 2 mali destek programı ilan edilecek. Gelişen KOBİ Mali Destek Programı (GEKOP) kapsamında imalat sanayisinde faaliyet göstermekte olan KOBİ’lerin Ar-Ge, inovasyon, bilgi-teknoloji transferi, uluslararasılaşma ve markalaşmaya yönelik projelerine hibe desteği verilecek. Çevre ve Enerji Altyapı Mali Destek Programı (ÇEDEP) kapsamında ise kamu kurumları, belediyeler, il özel idareler, odalar, borsalar, birlikler, organize sanayi bölgeleri, sivil toplum kuruluşları vb. kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların atık yönetimi, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği konularındaki altyapı projelerine de hibe desteği verilecek.

PROJELER İÇİN BAŞVURU TARİHLERİ

Elektronik ortamda (KAYS) proje başvurularının yapılması için 18 Mart 2018; proje taahhütnamelerinin ajansa teslimi içinse 23 Mart 2018 son tarihler olarak belirlendi. Programlar hakkında ayrıntılı bilginin yer aldığı başvuru rehberlerine ilan tarihi itibarıyla Ajans internet sitesinden ulaşılabiliyor. Bilgilendirme ve eğitim toplantıları takvimi yine internet adresinde yer alacak. Ajans tarafından GEKOP ve ÇEDEP kapsamında proje sunacak potansiyel başvuru sahiplerinin toplantılara katılmasının ise önemli olduğu uyarısı yapıldı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim