Misafir
6,0888
5,3632
214,16
ÜYE GİRİŞİ

Kadınlar ‘Alışveriş Festivali’ne akın etti

Kadınlar ‘Alışveriş Festivali’ne akın etti

Manisa’da ilk kez gerçekleştirilen Alışveriş Festivali’ne kadınlar akın etti.

Essa Butik'in girişimleriyle düzenlenen ve geleneksel hale gelmesi DemFest Alışveriş Festivali’nde, takıdan çantaya, aksesuardan Hint kınasına kadar  birçok ürün satışa sunuldu.

SARE KURTULAN

Manisa’da ilk kez kadınlar için alışveriş festivali düzenlendi. Essa Butik'in girişimleriyle düzenlenen ve geleneksel hale gelmesi DemFest Alışveriş Festivali, takıdan çantaya, aksesuardan Hint kınasına kadar  alışveriş tutkunu Manisalıların katılımıyla gerçekleşti. Esra Sarı ve Merve Karaca öncülüğünde Taşfabrika’da gerçekleşen alışveriş festivale Manisa Merkez yanı sıra ilçelerden ve İzmir’den toplam 17 butik firması katıldı. Festivalde kadınlar hem firmaları gezdi, hem de bol bol alışveriş yaptı.  Festivalde Manisalı hanımların modayı yakından takip etmesi ve gelecek yıllarda da devam edecek olması katılan butikçileri mutlu etti.

ALAN DA SATAN DA MEMNUN

Alışveriş festivalin mimarlarından Esra Sarı, katılımın yüksek olmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, katılan herkese teşekkür etti. Merve’nin böyle bir düşünceyi kendisiyle paylaştığında bu kadar katılımın yoğun olacağını düşünmediklerini vurgulayan Sarı, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu festivali daha da büyüterek sürdürmek istiyoruz” diye konuştu

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim