Misafir
6,1091
5,3695
214,84
ÜYE GİRİŞİ

Köpeklere fısıldayan adam

Köpeklere fısıldayan adam

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde temizlik işçisi olarak çalışan Muğdat Kırhan sokak köpeğine arabesk söylerken çekilen videosu ile sosyal medya fenomeni oldu. 100 binin üzerinde görüntülenen video paylaşım rekorları da kırmaya başladı 

(İHA) Son günlerde sosyal medyada büyük ilgi uyandıran görüntülerde Yunusemre Belediyesinde temizlik işçisi olarak çalışan Muğdat Kırhan sokak köpeğine Ferdi Tayfur’un ‘Biter mi bu hasret’ isimli şarkısını söylüyor. Köpek hiçbir tepki vermeden şarkıyı dinlerken şarkı bitinceye kadar yerinden kımıldamadan Kırhan’a bakması dikkat çekti. Muğdat Kırhan’ın hayvanları çok fazla sevdiği öğrenilirken sesiyle dikkat çektiği için çoğu zaman vatandaşların taleplerini kırmadığı ve şarkılar seslendirdiği öğrenildi.
HERKESİ HAYVANLARA SAHİP ÇIKMAYA DAVET ETTİ

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde sokak köpeğine söylediği arabesk şarkıyla bir anda sosyal medya fenomeni olan Yunusemre Belediyesi temizlik işleri personeli Muğdat Kırhan, videoyu izleyenlerden çok güzel tepkiler aldığını söyledi. Herkesi sokak hayvanlarına sahip çıkmaya davet eden Kırhan, videoda söylediği şarkıyı bir kez de İHA kamerasına seslendirdi. 
Yaklaşık 1 yıldır Yunusemre Belediyesinde temizlik işlerinde çalıştığını anlatan Kırhan, “Keçiliköy Mahallesi'ni temizliyorum. Hayvanları çok severim. Mahallede temizlik yaparken canım sıkıldıkça şarkı mırıldanırım, ilahiler söylerim. Şarkı söylemek bana da moral oluyor. Bir gün yine köpeği severken içimden geçen bir şarkıyı mırıldanıyordum. Arkadaşlarım arkamdan videoya çekmişler. Videoyu izleyince benim de hoşuma gitti. Ben sürekli böyle şarkı söyler aynı zamanda işimi yaparım. Hayvansever arkadaşlarımızın yaptığı yorumlardan elektrik aldım. Çok güzel yorumlar yapmışlar. Hoşuma gitti. Ben de buradan herkese çok teşekkür ediyorum. Hayvanları hiçbir zaman unutmasınlar. Onlar her zaman insanların en sadık dostu olmuştur. Herkes kapısının önüne bir kap su, bir kap yemek koymalı. Şefkatlerini göstermeliler” diye konuştu.
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim