Misafir
6,0888
5,3632
214,16
ÜYE GİRİŞİ

Şehzadeler Belediyesi kalitesini tescilleyecek

Şehzadeler Belediyesi kalitesini tescilleyecek

Şehzadeler Belediyesi, vatandaşa daha kaliteli hizmet verebilmek için İSO 9001-2005 Kalite Yönetim Belgesi almak için çalışmalara başladı.

HABER MERKEZİ

Şehzadeler Belediyesi, vatandaş memnuniyetini arttırmak ve daha verimli çalışma yürütmek amacı ile İSO 9001-2005 Kalite Yönetim Belgesi almak için çalışmalara başladı. Belediye personelinin Kalite Yönetim eğitimlerine başladığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler Belediyesi olarak vatandaş memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak adına, tüm ekibimiz ile birlikte yoğun çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda Şehzadeler Belediyesindeki iş akışlarının ve vatandaş memnuniyetinin arttırılması amacı ile kaliteli yönetimin sertifikası olan İSO 9001-2005 Kalite Yönetim Belgesi almak için çalışmalarımıza başladık.

PERSONEL EĞİTİME BAŞLADI

Her birimimizden görevlendirmiş olduğumuz personelimiz şuan itibarı ile bu konu ile alakalı olarak eğitim sürecine başladılar. Kalite Yönetim uzmanları tarafından verilen eğitimlerde personellerimiz, daha vatandaş memnuniyetini daha da arttıracak olan daha düzenli ve verimli çalışma yöntemlerini öğrenmiş olacaklar. Kısa bir süre sonra sona erecek olan eğitimlerin ardından, 2014 yılında insan merkezli ve hizmet odaklı güler yüzlü belediyecilik anlayışı ile çıktığımız hizmet yoluna Uluslararası bir sistem olan İSO 9001-2005 Kalite yönetim belgesi ile devam edecek, halkımıza daha kaliteli bir hizmet sunacağız” dedi.

 

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim