Misafir
6,0471
5,3258
213,35
ÜYE GİRİŞİ

İYİ UYKULAR MANİSA

MAKUKULA’DAN GELEN EKSİ 6 PUAN CEZASINI DÖNDÜRMEK ADINA SOMUT ADIMLAR ATILAMAZKEN, RAKİPLER, FIFA’LIK BORÇLARINI BELEDİYELER VE İKTİDAR KANALIYLA ÖDEMEYE DEVAM EDİYOR.

 

İYİ UYKULAR MANİSA

 

Yazık hem de çok yazık!

Koskoca şehir

Manisaspor’un

çöküşünü izliyor

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF 1. Lig’de aldığı eksi 9 puan cezası ile küme düşmenin en büyük adayı olarak gösterilen Grandmedical Manisaspor, şehrinde üvey evlat muamelesi görmeye devam ederken, Tarzan’ın rakipleri FIFA’lık borçlarını, belediyeler ve iktidar partisi kanalıyla çözmeye devam ediyor.

BALIKESİRSPOR’DAN ANDRE SANTOS’A KRİTİK ÖDEME

Balıkesirspor Baltok, dün Andre Santos dosyasını kapatarak, eksi 6 puan cezasını önledi. Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz, FIFA’da dosyası olan eski oyuncumuz André Filipe Bernardes Santos dosyasını kapattı. 2 Kasım 2017 tarihinde 300 Bin euro ödeme yapılan oyuncuya, bugün itibariyle 362 Bin 176 euro daha ödeme yapılmış ve dosya kapatılarak olası puan silme riski ortadan kaldırılmıştır. Bu süreçte kulübümüze kaynak yaratmak adına uğraş veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zekai Kafaoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” denildi.

ESKİŞEHİRSPOR’DAN CUMHURBAŞKANI’NIN YEĞENİ HAREKATI!

Kayyuma gitmek üzereyken, yeni yönetimini oluşturan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni İzzet Erdoğan’ı sportif direktör yapan Eskişehirspor ise eksi 24 puan cezasını durdurmak için ilk somut hamlelerini yaptı ve kulübe ihtar çeken Felix Michel’in 24 Bin Euro alacağının ödendiği açıkladı. Es-Es yönetimi, serbest kalacak olan en önemli oyuncuları Chikeluba Ofoedu’nun alacağının 1 milyon 160 bin TL’sini ödeyerek, bu oyuncunun da serbest kalmasını engelledi.

ELİN OĞLU İCRAAT YAPIYOR, BİZİMKİLER ÇÖKÜŞÜ İZLİYOR

Manisaspor’da ise durum, son derece belirsizlik içinde ilerliyor. Makukula’dan gelen eksi 6 puan cezasının geri döndürülmesi adına büyük zaman kaybı yaşanıyor. Yeni yönetimin oluşturulması adına şehrin ileri gelenlerinin yaptıkları toplantıdan somut adımlar henüz çıkmazken, şehrin öz kaynaklarından destek alamayan, istifası istenen Başkan Abdullah Mergen de hiçbir şey olmamış gibi görevine devam ediyor. Ayrıca göreve talip olan adayların da kulis yapmaktan başka bir icraat yapmaması, kaynak bulma noktasında kendilerine tam anlamıyla güvenememeleri, Manisaspor’u tarihin tozlu sayfalarına sürüklüyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim