Misafir
6,5072
5,6548
223,21
ÜYE GİRİŞİ

Yeni başkan odaya siyaset sokmayacak  

Yeni başkan odaya siyaset sokmayacak  

Manisa Şehzadeler Ziraat Odası’nın yeni başkanı Hüseyin Altındağ, odanın ‘siyasi’ bir kurum olmayacağının altını çizerek ‘Bütün siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri ile çiftçilerimize ve şehrimize zenginlik getirebilmek için samimiyetle çalışma arzusundayız’dedi.

SARE KURTULAN

Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Eski Başkanı Mustafa Kaçire’nin istifası üzerine yapılan yeni Ziraat Odası Başkanı seçimlerini, Hüseyin Altındağ kazandı. Başkanlığa seçilen Altındağ, basın mensupları ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Altındağ, ‘Eski oda başkanımız, kendisini rahmetle andığımız Mehmet Nuri Şeyda Sorman yönetimi ile 4 yıl Meclis Üyeliği, Mustafa Kaçire yönetimi ile de 3 yıl boyunca Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yapmış bulunmaktayım’ diye konuştu. Baba mesleğinin çiftçilik olduğunu ve çiftçilerin sorunlarıyla ilgilenmekten gurur duyduğunu ifade eden Altındağ, ‘Ekmeğini topraktan çıkaran, alın teriyle, bilek gücüyle emek veren, evine helal kazanç sağlayan, üretimde ülkemize ve Manisa’mıza kazandıran değerli çiftçilerimize, bu bayrağı devralırken, sıkıntılarımızı hep birlikte paylaşacağımızı, sorunlarımıza elbirliğiyle çare bulacağımızı bildiriyorum’ dedi.

‘SİYASİ BİR KURUM OLMAYACAK’

Manisa Şehzadeler Ziraat Odası’nın ‘siyasi’ bir kurum olmayacağının altını çizen Altındağ, ‘Bütün siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri ile çiftçilerimize ve şehrimize zenginlik getirebilmek için samimiyetle çalışma arzusundayız’ şeklinde konuştu.  Yakın zamanda Manisa Tarım ve Hayvancılık Şurası’nı toplamak istediklerini vurgulayan Altındağ, üzüm, zeytin, pamuk, domates, mısır, hububat, hayvancılık ve tarım sanayisi üzerine komisyonlar oluşturarak çalışmalarını başlatacaklarına dikkat çekti. ‘Manisa ülkemiz için önemli bir sanayi şehri olmasının yanı sıra, en önemli tarım şehridir’ diyen Altındağ, Manisa’nın tarım sanayisinin hem ülke, hem de Dünya çapında olduğuna vurgu yaptı. Altındağ, ‘Meclis Başkanım Sayın Çağdaş Bulut, Meclis Başkan Vekilim Ahmet Özcanlar, Yönetim Kurulu Başkan Vekilim Boran Özseyhan, Muhasip Üyem Yalçın Başbay, Yönetim Kurulu Üyelerim Tahir Tay, Mustafa Kaçire, Ziya Özel, İzzet Penbegül ve Oda Meclis Üyelerim, İbrahim Sürücüler, İsa Keskin, Kadir Karaçakır, Mehmet Kazak, Hasan Çetin, Ahmet Toplar, Murat Çavdar, Özcan Görer, Selçuk Pekdinç, Erdem Gezek, Cem Erdöl ve Baki Kopan ile çiftçilerimiz için hizmette olacağız’ dedi. Altındağ, Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Şehzadeler Belediyesi ve Manisa Yunusemre Belediyesi önderliğinde, ova yollarında alt yapı çalışmaları yapacaklarını ifade etti. Manisa Şehzadeler Ziraat Odası eski Başkanı Mustafa Kaçire’ye gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sunan Altındağ, yeni başkanlığının çiftçilere ve tüm Manisa’ya hayırlı olmasını diledi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim