Misafir
6,0836
5,3289
209,09
ÜYE GİRİŞİ

Muhtarlar da uyuşturucuyla mücadele edecek

Muhtarlar da uyuşturucuyla mücadele edecek

Manisa Şehzadeler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanlığı, vakıf üyesi iki mahalle muhtarı için seçim yaptı. Yapılan seçimde Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, muhtarlara uyuşturucuyla mücadele konusunda önemli görevler düştüğünün altını çizdi.

HABER MERKEZİ

Manisa Şehzadeler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanlığı’nda, 2018 yılında görev alacak vakıf üyesi iki mahalle muhtarı için seçim yapıldı. Şehzadeler Belediyesi’nin Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapılan seçimde, Sancaklıiğdecik Mahalle Muhtarı Yusuf Özel, Akıncılar Mahalle Muhtarı Haydar Güreç SYDV heyetinde yer almaya hak kazandılar.

MUHTARLARIN İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ

Sancaklıiğdecik Mahalle Muhtarı Yusuf Özel, Akıncılar Mahalle Muhtarı Haydar Güreç, Ege Mahalle Muhtarı Ramazan Çayırlen, Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı ve Alaybey Mahalle Muhtarı Mustafa Eken’in yarıştığı seçimde, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu konuşma yaptı. Çorumluoğlu, ‘Bonzai denilen sentetik uyuşturucular ne yazık ki hızlı bir şekilde yayılıyor. Bu konuda muhtarlarımıza büyük görevler düşüyor. Mahallelerinizde bunlara izin vermeyin’ diye konuştu. ‘Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin bu uyuşturucuyla karşı karşıya kalmaması için gerekli çalışmalar yapılıyor. Jandarmamızın emniyetle birlikte yaptığı operasyonda çok sayıda gözaltı var’ diyen Çorumluoğlu, uyuşturucuya karşı işbirliği ile hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. Geçen yıl 52 bin 500 fidan dağıttıklarını ifade eden Çorumluoğlu, ‘5 bin adet kayısı fidanı, 1900 adet şeftali fidanı dağıtılacak. Ardından zeytin fidanı dağıtılacak. Bu yıl da çalışmalarımıza devam edeceğiz’ şeklinde konuştu. Çorumluoğlu, daha önce SYDV heyetinde yer alan muhtarlara başarılar dileyerek, teşekkür belgelerini takdim etti.

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim