Misafir
6,0904
5,3351
209,51
ÜYE GİRİŞİ

Çiftçiye borç yapılandırma müjdesi

Çiftçiye borç yapılandırma müjdesi

AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, yeni hazırlanan ve son aşamasında olan çiftçi borçlarını yapılandırma imkanının son aşamaya geldiğini müjdeledi.
 

İHA-AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, AK Parti Sarıgöl İlçe Kongresi sonrası ilçede bir takım ziyaretlerde bulundu. İlçe Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen ve partililerle üzüm bağlarını ziyaret eden Berber, üreticilere de çiftçi borçlarının yapılandırılacağı müjdesini verdi.

ÇİFTÇİLER DİĞER BANKALARA DA BORÇLU

Berber, "Esnaflarımızın bankalara olan borçları yapılandırılıyor. Yeni hazırlanan ve son aşamasında olan çiftçi borçlarını yapılandırma imkanı son aşamaya geldi" dedi. Çiftçilerin sadece Ziraat Bankası'na borcu bulunmadığını belirten İlçe Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen ise "Yapılandırma imkanı çiftçiler için çok güzel ancak çiftçilerin sadece Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine borcu yok. Diğer bankalara da var. Diğer bankalara olan borçlarını Ziraat Bankası aracılığı ile ödenmeli ve Ziraat Bankasına yapılandırma olması daha güzel olacak. Bu hususun göz önüne alınmasını istiyoruz. Böyle olunca çiftçilerimiz derin nefes alacak" diye konuştu. Berber daha sonra çiftçilerle birlikte bağlarda üzüm kesti.
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim