Misafir
6,0904
5,3351
209,51
ÜYE GİRİŞİ

MTSO kurumsallaşmaya eğildi

MTSO kurumsallaşmaya eğildi

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası personeline yönelik kalite eğitimi verildi. Başkan Erbil, gelecek için hedeflerini daha da büyüterek eğitimler sayesinde mükemmeliyeti yakalayacaklarını belirtti.

HABER MERKEZİ

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası personeli TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimini başarıyla tamamladı. Manisa TSO Bülent Koşmaz Hizmet Binasında yapılan ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Eğitmeni Tuba Atak tarafından iki gün süre ile oda personeline TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi konularında eğitim verildi. Bu eğitime katılan oda personeline katılım belgeleri verilerek sistem hakkındaki tamamlayıcı çalışmalar da başarı ile bitirilmiş oldu.

“KALİTEYE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, oda olarak kurumsallaşmaya ve kaliteye büyük önem verdiklerini belirterek, ‘Oda personelimize verilen bu  eğitimlerin kurumsallaşmak için çok önemli olduğunun bilinci içersindeyiz. Odamızın hem kalite belgesine sahip olması, hem de akredite edilmiş bir oda olmamız bu çalışmalara verilen önemin sonucudur. Gelecek için hedefimizi daha da büyüterek, bu eğitimler sayesinde mükemmeliyeti yakalayacağımıza inanıyorum’dedi.

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim