Misafir
6,0479
5,3
213,24
ÜYE GİRİŞİ

Mersinli sahada çalışıyor

Mersinli sahada çalışıyor

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, uzun zamandır sürdürdüğü ilçe teşkilatları, esnaf ve halk ziyaretlerini Adnan Menderes Mahallesi’nde sürdürdü. Vatandaşlarla bir araya gelen Mersinli, talep ve şikayetleri dinleyerek not aldı.

HABER MERKEZİ

Vatandaşla sürekli bir araya gelerek taleplerini ve şikâyetlerini dinleyen AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli geçtiğimiz akşam Adnan Menderes mahallesinde kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Mersinli’ye mahalle ziyareti esnasında AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve yönetimi eşlik ettiler.

PARTİ İÇİ SİNERJİ GÜÇLENİYOR

AK Parti teşkilatları olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde şehre hizmet etmek için gayret ettiklerini ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç “AK Parti olarak her zaman bu şehre hizmet etmek için çaba ve gayret gösteriyoruz. Bu noktada AK Parti teşkilatları olarak büyük bir ahenk içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra Belediye Başkanlarımız büyük bir azimle hizmetlerini sürdürüyorlar. Bizlerde AK Parti yöneticileri olarak sizlerin sorunlarının çözülmesi yönünde gayret gösteriyoruz. Bu akşam bizleri böylesine sıcak bir ortamda ağırladığınız için teşekkür ediyorum” dedi

MAHALLE HALKI DESTEK VERİYOR

Adnan Menderes Mahallesindeki seçmenlerin her seçimde AK Parti’ye büyük destekler verdiğinin altını çizen AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli “Öncelikle bizleri ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum. Adnan Menderes Mahallemizi önemsiyoruz. Bu bölgede yaşayan halkımız tüm seçimlerde bizlere büyük destekler vermiştir. Bu nokta sizlere bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Gerçekten de Şehzadeler Belediye Başkanımız ilçesinde ki tüm mahallere azami ölçüde hizmetler götürüyor. Adnan Menderes Mahallesi de gerek sosyal donatı alanları noktasında gerekse halkımızın ihtiyaçları noktasında belediyemizden hizmetlerini imkânlar ölçüsünde alıyor. Geçtiğimiz ay açılışı gerçekleştirilen Çok Amaçlı Salon buna en büyük örnektir. Ben inanıyorum ki hizmetlerden daha da fazla faydalanmaya devam edecek. Geçmişte siyasiler sadece seçim dönemleri bu tür kahve toplantıları düzenler sonrasında bir daha buralara uğramazdı. Ancak AK Parti teşkilatlarıyla bu son buldu. Bizler AK Parti yöneticileri olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da talimatıyla sürekli halkımız ile iç içe oluyor onların sorunları vatandaşımızın ayağına giderek dinliyoruz. Ben AK Parti İl Başkanı olarak sürekli ilçelerimizde sürekli olarak vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye özen gösteriyorum. Bugün de istedim ki Adnan Menderes Mahallemizde yaşayan siz vatandaşlarımızla bir araya gelip sizlerin sorunlarını dinleyelim. Bugün bizleri samimi ve sıcak bir şekilde karşıladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim