Misafir
6,0728
5,3686
214,29
ÜYE GİRİŞİ

CHP’li Hangül, Yunusemre’ye aday

CHP’li Hangül, Yunusemre’ye aday

Kaffer Hangül, düzenlediği basın toplantısıyla, Yunusemre CHP İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Hangül, ‘Halkın isteklerini yönetimlere taşımak ve ayrıştıran değil, birleştiren güç olmak için CHP Yunusemre İlçe Başkanlığı’na aday oluyorum’ dedi.

SARE KURTULAN

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 3 Aralık’ta Manisa Şehir Tiyatrosu’nda yapılacak olan Yunusemre İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi’ne 396 delege katılacak. Delegelerin oy kullanacağı başkanlık seçimi için başkan adayları belirlenme başladı.

BİRLEŞTİRİCİ OLACAK

Kaffer Hangül, Yunusemre CHP İlçe Başkanlığı’na adaylığını, düzenlediği basın açıklamasıyla duyurdu. Hangül’ün yaptığı basın açıklamasına, CHP Manisa İl Başkanı Halil Tokul, Yunusemre İlçe Başkanı Kubilay Koç ve partililer katıldı. Hangül, ‘Ülke zor günler geçiyor, vatandaşlarımızın durumu da içler acısı. Çiftçi, esnaf, işçi ve öğrenci Cumhuriyet tarihi boyunca bugünden daha kötü bir duruma düşmemiştir’ şeklinde konuştu. 2019’da yapılması planlanan yerel ve genel seçimlerin Türkiye’nin uçurumdan önceki son çıkışı olduğunun altını çizen Hangül, ‘Çok önemli bir süreç bizleri bekliyor. Kötü gidişat ve yereldeki sorunlardan dolayı CHP’ye yerelde ve genelde büyük sorumluluklar düşmektedir’ dedi. Hangül, CHP Yunusemre İlçe Başkanlığı’na aday olmasının nedenini ise, ‘Halkın isteklerini yönetimlere taşımak için, ayrıştıran değil birleştiren güç olmak istiyorum’ sözleriyle açıkladı. Hangül’ün yaptığı basın açıklamasına katılan Başkan Tokul ve Başkan Koç, kongrelerde başkanlığa aday olan herkese başarılar dilediler.

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim