Misafir
6,0479
5,3
213,24
ÜYE GİRİŞİ

Kendini avukat diye tanıtmış!

Kendini avukat diye tanıtmış!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor yönetimi, göz göre gelen eksi puan cezalarının önüne geçemedi. Başkan Abdullah Mergen ile idari menajer (tercüman) Abdurrahman Başkır’ın girişimleri sonuç vermedi. TFF, FIFA’dan gelen cezayı uyguladı. Ancak ceza sürecinde yaşananlar, “bu kadarına pes” dedirtecek türden.

BAŞKIR KENDİNİ ‘AVUKAT’ DİYE TANITMIŞ

Manisaspor yönetiminin 2.5 yıllık bu süreçte, FIFA Avukatı ile çalışmak yerine kendi başına amatörce işler yaparak, süreci içinden çıkılamaz noktaya getirdiği öğrenildi. İdari Menajer (tercüman) Abdurrahman Başkır’ın, Makukula’nın avukatı Alexis Rutman’la yapılan görüşmelerde kendini avukat olarak tanıttığı öne sürüldü. Ayrıca Mergen’in, resmi avukat kanalıyla değil de kendi imzaladığı evraklarla FIFA’ya savunma gönderdiği öğrenildi. Sözle yapılan anlaşmalar, belgeye dayandırılmayınca, puan silme cezası kaçınılmaz oldu. Kasasına milyonlar giren Manisaspor’un, böylesine önemli bir davayı ehil ellere teslim etmeyişi büyük tepkiye neden oluyor.

CAS’A 7 GÜN İÇİNDE İTİRAZ EDİLEMEZSE…

Manisaspor’un 6 puanın iadesi için 7 gün içerisinde Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) itiraz etmesi gerekiyor. Siyah-Beyazlılar’ın elini çabuk tutarak, süreci lehine çevirmesi için gereken adımları bir an önce atması şart. Tabi öncelikle istifa edip kulübün önünü açmak gerekliliği gibi!

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim