Misafir
6,0479
5,3
213,24
ÜYE GİRİŞİ

Mecliste AK Parti-Ergün flörtü

 

 

Mecliste AK Parti-Ergün flörtü

Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde AK Parti’nin yeni Grup Başkanı Kamil Öz’le Cengiz Ergün arasında sıcak diyaloglar yaşandı.

TUNAY AKTAŞ

Bir süredir Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’nin yürüttüğü AK Parti Grup Başkanvekilliğinde değişim oldu. AK Parti Grubu'nun yeni başkanvekili Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz oldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Öz’ü tebrik etti.

‘YAN YANA YÜRÜYECEĞİZ’

Başkan Ergün’e teşekkür eden Kamil Öz, “Başkanım bizi oradan kuzu gibi görmeyim. Beraber Manisa’ya hizmet etmenin bilincinde, idrakındayız. Reisi cumhurumuzun dediği bir şey var, benim çok hoşuma gidiyor. 5 dünyadan büyük değildir diyor. Bende 400 bin nüfus, 1.5 milyon nüfustan büyük değil diyorum. Bu anlayışla çalışmalar gerçekleştireceğim. Tüm Manisa ilçeleriyle birlikte. Manisa’ya hizmet için varız, sizlerle beraberiz. Devlet Bahçeli’nin açıklamaları var. Yan yana yürüyeceğiz. Sizi Reisi Cumhurumuzla beraber aramızda görmekten çok mutlu olduk. Manisa ve AK Parti adına sevindim, mutlu oldum. Selfinizi de gördüm başkanım çok hoşuma gitti” ifadelerini kulandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Manisa’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Cengiz Ergün ise Manisa’dan ayrıldıktan sonra bizi Ankara’ya şehircilik şurasına davet edildiğini söyledi.

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim