Misafir
6,6206
5,7713
229,92
ÜYE GİRİŞİ

Atalay güven tazeledi

Atalay güven tazeledi

Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen Manisa Şubesi’nin 6. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Mustafa Atalay, üyelerin güvenoyunu alarak tekrar başkanlığa seçildi.

HABER MERKEZİ

Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen Manisa Şubesi, 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Taylan Plaza’da gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan Mustafa Atalay ile Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Hamit Aydın yarıştı. Bu genel kurul merhum başkan Recep Varlıakman’dan sonra yapılan ilk genel kurul olma özelliğini taşıyor.

BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

Genel kurula Kamu Sen Manisa İl Temsilcisi ve Türk Büro Sen Şube Başkanı Bekir Dağıstan, Kamu-Sen’e bağlı şube başkanları ve üyeler katıldı. Demokrasi Şöleninde gerçekleşen genel kurulda 135 delegeden 78’inin oyunu alan Mustafa Atalay yeniden başkanlığa seçilirken, Hamit Aydın ise 51 oy aldı. İki aday birlik ve beraberlik mesajları verdiler. 

Genel kurulun Türk Eğitim Sen ailesine ve Manisa’ya hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Atalay, eğitimde yaşanan sorunları çözmek için mücadele devam edeceklerini kaydetti. Mustafa Atalay’ın yönetiminde Kudret Aktaş, İsmail Komur, Erdoğan Uslu, Burhan Dumlu, Murat Kılınç ve Servet Öztürk yer aldı.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim