Misafir
6,5881
5,7441
227,34
ÜYE GİRİŞİ

Bahçeli, yine Manisa’ya geliyor 

Bahçeli, yine Manisa’ya geliyor 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Lideri’nin 23 Kasım’da Manisa’ya geleceğini ve Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçelerdeki proje ve yatırımlarının toplu açılış ve temel atmalarını gerçekleştireceğini söyledi.
HABER MERKEZİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen Şehircilik Şurası’na katılmak üzere Ankara’ya giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilk olarak MHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Burada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelen Başkan Ergün, Manisa’daki projeler ve hizmetleriyle ilgili çalışmaları anlattı. Başkan Ergün, Genel Başkan Bahçeli’yi Manisa’ya da davet etti. Görüşme sonrası müjdeli haberi sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Ergün, MHP Lideri’nin 23 Kasım’da Manisa’ya geleceğini duyurdu. Başkan Ergün, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçelerdeki proje ve yatırımlarının toplu açılış ve temel atmalarını gerçekleştireceğini söyledi.

ERGÜN GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU
MHP Genel Merkezi’ndeki temaslarının ardından Başkan Ergün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Şehircilik Şurası’na katıldı. 30 büyükşehir belediye başkanı ile il ve ilçe belediye başkanlarının yer aldığı toplantıda Başkan Ergün, belediye başkanlarıyla görüş alışverişinde de bulundu. Başkan Ergün’ün Ankara temaslarının süreceği ve Manisa ile ilgili proje ve yatırımların takibi noktasında temaslarda bulunmaya devam edeceği belirtildi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim