Misafir
6,5881
5,7441
227,34
ÜYE GİRİŞİ

Mersinli iyi sınav verdi

Mersinli iyi sınav verdi

Ak Parti Manisa Teşkilatı dün toplu açılış için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kentimize yaptığı ziyarette önemli bir sınav verdi.

REİS MEMNUN AYRILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa’da dün yapımı tamamlanan 1 milyar 44 milyon 291 bin 191 lira  yatırım bedelli 40 projenin açılışını yaptı. Günlerdir, Cumhurbaşkanı’nın ziyaretine hazırlanan Ak Parti Manisa teşkilatı kısa zamanda olağanüstü bir çalışma gerçekleştirdi, iyi bir organizasyon yaptı. Manisalıların açılışa katılması için yoğun çaba harcayan İl Başkanı Berk Mersinli, en kalabalık açılışlardan birini gerçekleştirerek  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın memnun kalmasını sağladı.

‘KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ’

Cumhurbaşkanı meydandaki konuşmasında ulaşım ve sağlıkta süren yatırımların Manisa’yı bambaşka bir yere taşıyacağını belirterek şunları söyledi “Manisa-İzmir için büyük öneme sahip olan 6,5 kilometre tünelde ışığı eylül ayında gördük. Hızlı tren hattının inşası da etap etap sürüyor. Manisa'ya bir de hızlı tren garı kazandırmamız gerekiyor. 2019 seçimleri bu bakımdan ülkemizin gelecek çeyrek asrını, yarım asrını biçimlendirecektir. Manisa'nın, tercihini büyük ve güçlü Türkiye'den kullanacağından eminiz. Kapı kapı dolaşacağız. Bir reform yapıyoruz, bu reformu beraber yapacağız.”
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim